Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 952: Hiyori ve Kawamatsu

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy ve Sanji fanları bu kadar vs attırmıyor karakterlerine. Wano ile de alakası yok olayın. Her arc boyunca her karakter potansiyel rakip olarak görüldü Zoro'ya. Neredeyse hiçbiri gerçekleşmedi.

Zoro gelecek Cracker ile dövüşecek diyen vardı. Şaka yaptıysa kusura bakmasın.

Burada olay çoğunluk. Elbette Luffy ve Sanji fanları da bu tarz komik şeyler ileri sürüyordur ama Zoro fanlarında bunun daha çok olduğunu düşünüyorum.
Hadi görelim şu Zoronun potansiyelini de sussun şu fanları yeter artık.

King'i yardımsız alırsa ortalık karışır.
King, Zoro için mükemmel bir rakip. Bu mükemmellik Lütfü ana bossu alır, Zoro en güçlü 2. adamı alır gibi basit bir mantıktan çok uzaktır.

Her şeyden evvel King kılıç ustası. Bu bile tek başına yeterli. Zira Wano gibi bir yerde, en güçlü kılıç ustası olmak isteyen biri, King gibi kılıç ustası olan biriyle değil de bir sniper ya da tekme tokat dövüşen biriyle dövüşemez mantıken. Zoro bu zor rakibi alarak hayaline bir adım daha yaklaşmalı.

İkinci mesele.. Kara kılıç üzerinde fazlasıyla duruldu. Zoro'ya silahlanma haki p-up'ı gelmesi çok yüksek ihtimal. Buradan yola çıkarak King'in silahlanma hakisinin çok sağlam olduğu mantığını kurabiliriz. Bir kılıç ustası için silahlanma hakisi diğer tarzda dövüşen karakterlere göre daha önemlidir. Yani Zoro hem bir kılıç ustasıyla karşılaşacak hem de silahlanma hakisini geliştirecek. Bir taşla iki kuş.

Üçüncü mesele ise ateşi kesme olayı. King'in lakabı "çılgın ateş". Böyle bir lakabı çakmak ateşi yakan adama vermezler. Dolayısıyla Zoro, Kinemon'da ilgisini çeken ateşi kesme olayıyla özü olmayan şeyleri kesmekte de adım atlayıp kılıç ustalığını farklı bir seviyeye çıkarmalıdır.

Lütfü Kaido'yla dövüşecek. Niye ? Ana boss, Kaido kafasında balyoz patlattı gibi yüzeysel sebeplerden çok daha fazla altyapısı olan bir dövüş bu. Hem yetenek hem hayale giden yolda aşılması gereken bir engel King. Birileri ister kabul etsin ister etmesin :artiz:

Yardımla alsa bile yardımsız deriz, Luffy fanlarından az çok bir şeyler kaptık zehehehehe :hhh:
:ehe:

King, Zoro için mükemmel bir rakip. Bu mükemmellik Lütfü ana bossu alır, Zoro en güçlü 2. adamı alır gibi basit bir mantıktan çok uzaktır.

Her şeyden evvel King kılıç ustası. Bu bile tek başına yeterli. Zira Wano gibi bir yerde, en güçlü kılıç ustası olmak isteyen biri, King gibi kılıç ustası olan biriyle değil de bir sniper ya da tekme tokat dövüşen biriyle dövüşemez mantıken. Zoro bu zor rakibi alarak hayaline bir adım daha yaklaşmalı.

İkinci mesele.. Kara kılıç üzerinde fazlasıyla duruldu. Zoro'ya silahlanma haki p-up'ı gelmesi çok yüksek ihtimal. Buradan yola çıkarak King'in silahlanma hakisinin çok sağlam olduğu mantığını kurabiliriz. Bir kılıç ustası için silahlanma hakisi diğer tarzda dövüşen karakterlere göre daha önemlidir. Yani Zoro hem bir kılıç ustasıyla karşılaşacak hem de silahlanma hakisini geliştirecek. Bir taşla iki kuş.

Üçüncü mesele ise ateşi kesme olayı. King'in lakabı "çılgın ateş". Böyle bir lakabı çakmak ateşi yakan adama vermezler. Dolayısıyla Zoro, Kinemon'da ilgisini çeken ateşi kesme olayıyla özü olmayan şeyleri kesmekte de adım atlayıp kılıç ustalığını farklı bir seviyeye çıkarmalıdır.

Lütfü Kaido'yla dövüşecek. Niye ? Ana boss, Kaido kafasında balyoz patlattı gibi yüzeysel sebeplerden çok daha fazla altyapısı olan bir dövüş bu. Hem yetenek hem hayale giden yolda aşılması gereken bir engel King. Birileri ister kabul etsin ister etmesin :artiz:
Mantıken direkt King'i alamaması lazım. Bu adam iki yıl aradan sonra ikinci komutan seviyesinde falan mı döndü de şimdi gelip sağ kol indirecek? Luffy'nin Kata'yı indirebilmesi için geçtiği aşamaları gördük.

Değindiğin noktalar çok doğru, ben de sonuna kadar katılıyorum ancak Zoro'nun öncesinde YK3 seviyesi biriyle dövüşmesi lazım bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık