Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 951: Tantana

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız Hawkins'in plansız Law'u alamayacağını itiraf etmesi güzel oldu. Klas adam.
Plansız?

Arkadan, çivilerle saldırırken planlı değildi yani?

Ya da hapishanenin önünde vudu yaptığı ve dağıttığı kalp korsanlarının tutulduğu hapishane önünde beklerken de planlı değildi...

:hoo:

Yalnız sanırım az evvel bir aydınlanma yaşadım.. :hmm:
Hawkins, Law için "geleceğini düşünmeyen biri" dedi ve Law'dan hiçbir şey almadan tayfasını serbest bıraktı. O sırada Law'ın elleri serbest ve herhangi bir yeri kanamamış. Yani tayfa kaçtıktan sonra elleri bağlanıyor ve dayak yiyor.
Yoksa... Law, Hawkins'i tehdit ederken ona seçenek diye vudusunu kendisine yapmasını mı söyledi... o_O

Law, haini ortaya çıkarmak için bu yola girdiyse şüphelendiği biri vardır. O da bir araya geldiklerinden biri olmalı. Shinobu, Neko, Ino gibi gibi. 9 kının tamamını tanıdığını sanmıyorum. :oleyo2:

Shinobu olursa içimin yağları erir. Bende sevemedim. Bakalım Shinobu cadısı Bepoları görünce ne tepki verecek. :artiz:
Ciddi ciddi Shinobu'nun hain olma ihtimalinden mi bahsettin, yanlış mı okudum :D Law'un bu hilal işaretinde oynama yapması planının tamamen haini ortaya çıkarmak amaçlı olması çok mantıklı. Hem tamamen Law'luk iş, adamlarını da aklamış olur hem de haini ortaya çıkarmadan Kaido'yu alt etmeye giden yolu aşamazlar. Bir taşla iki kuş.
Olm şunu yapmayın ya. JsKsgakakak:hhh:
:oleyo:

Plansız?

Ya da hapishanenin önünde vudu yaptığı ve dağıttığı kalp korsanlarının tutulduğu hapishane önünde beklerken de planlı değildi...

Hawkins, Law için "geleceğini düşünmeyen biri" dedi ve Law'dan hiçbir şey almadan tayfasını serbest bıraktı. O sırada Law'ın elleri serbest ve herhangi bir yeri kanamamış. Yani tayfa kaçtıktan sonra elleri bağlanıyor ve dayak yiyor.
Yoksa... Law, Hawkins'i tehdit ederken ona seçenek diye vudusunu kendisine yapmasını mı söyledi... o_O
Bence Law'u bilerek de dövmüş olabilir. Hawkins Law Drake üçlüsünün bir planı vardır. Drake falan Kaido'ya katılıp ajanlık yapıyor olabilir.

Ciddi ciddi Shinobu'nun hain olma ihtimalinden mi bahsettin, yanlış mı okudum :D Law'un bu hilal işaretinde oynama yapması planının tamamen haini ortaya çıkarmak amaçlı olması çok mantıklı. Hem tamamen Law'luk iş, adamlarını da aklamış olur hem de haini ortaya çıkarmadan Kaido'yu alt etmeye giden yolu aşamazlar. Bir taşla iki kuş.
Ciddi olmak isterdim, sevemedim. :D
Hilalde değişiklik yapan Yasu demedi mi??

Bence Law'u bilerek de dövmüş olabilir. Hawkins Law Drake üçlüsünün bir planı vardır. Drake falan Kaido'ya katılıp ajanlık yapıyor olabilir.
Hawkins mümkün değil. Law'u çivilediğinde Luffy'yi kurtarmasını engellemişti. Öncesinde bir ortaklık olsa böyle kritik ve hayati bir durumda böyle baltalamazdı işleri.
Ama bundan sonrası, Law'un Hawkins'i ne kadar korkuttuğuna ve sindirdiğine bağlı.

Plansız?

Anlamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık