Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 951: Tantana

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim anlamadığım nokta şu neden bunca zamandır savaşmadılar ki ? 4 yonkou da kabuğuna çekilmiş sanki bir şeylerin olmasını bekliyor gibi. Wb ölmeden önce de öyleydi. Kimse kimseye bir sıkıntı olmadan dokunmuyor, dokunmak istemiyor. Ee one piece hayali noluyor peki amaçları raftele ulaşmak değil mi bunların fakat hiç kimse bu zamana kadar hamle yapmadı. 1000 küsür bölüm olacak fakat bir tane savaş görmedik ciddi aralarında. Bence kesinlikle bir kaç tane olmalıydı. Çok saçma abi bu bölüm dikkatimi çekti bu olay.
Şöyle bişey var.Eğer biri ulaşmayı denerse Diğer Yonkuolarla,en kötü ihtimalle Hükümet'e karşı gelecekler.Yonkoular arası bir savaş Hükümetin lehine olur.Mesela Kaido ve Mama'nın güçleri zayıflarsa Denizciler Amirallerle saldırıya geçerler ve ordularıyla ezerler.Kayıp verirler ama bunun karşılığında Yonko tayfası patlar.Ya da Teach gelir :flaugh:

Her ihtimalde,bir İmparator düşerse bundan faydalanacak çok güçlü kişiler olur.

Yonkoların rakip sağ kol davet etme gibi bir eğilimi var galiba.

Law ne yaparak sindirdi Hawkins'i anlamadım. Bu ne korkaklık. Ama Zoro'yla denk giden Hawkins'i sindiren Law da ne bileyim.

Wanted çizimlerini çok beğendim. :D

@amaneden yeni şifre kartını çözeceksin değil mi:)

Big Mom; "sadece bir aptal kendini öldürtmek için bir yere gider" Luffy için söylenmiş. seride başka aptal yok çünkü :)

King ateş halkı gibi bir ırktan olabilir mi ? Normalde sahip olduğu meyvenin ateşle bir ilgisi yok çünkü bildiğim kadarıyla.

Sanji'lerin kurtardığı samuraylar Franky'nin tamir ettiği Ashura'nın gemilere binecek. Bu kısım güzel olacak :good: Yalnız Onigashima son savaş için çok küçük bir ada. Sadece Kaido bile o adayı yok edebilir. Orda 3 yıkımcı+Ashura gibi adamlar da olacağı düşünülürse Wano'nun ana adalarında da ayrı ayrı dövüşler olmalı. Yani Onigashima'daki yıkımcılar büyük ihtimalle tekrar Wano'ya dönüş yapacak ve yapmalı da.
Savaş muhtemelen Onigashima'da olmayacak bence.Zaten Mama vs Kaido2yu düşününce Oniga patlar bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık