Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 951 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle olması lazım zaten, Kaido güçlü dursa bile ekibinde yeterince güçlü yoklu.

Kendi, köpek, Ashura, diğer kınlar, bizim tayfa, Law, Kid, Killer vesaire.

Bigmom zaten bir şekilde saçmalayıp sağda solda sürter hatta bir ara Linlin moduna girip Kaido'ya dalabilir.

Mom'un Wano'ya gelen tayfasını da karşıda göreceğiz kendisini çok aktif görmesek bile.
Ben de bu fikre katılıyorum. Big Mom'ın ittifak tarafına geçmesi dengeleri sarsar. Yazdığın gibi yine krize girmiş bir Big Mom olabilir. Veyahut çok istemesem bile denizciler gelebilir. Big Mom tarafı onlar ile uğraşabilir. :bilmem:

Yoo bende dedim. Ve bence hala ayıp etti. Aklı anca mı yerine gelmişte şimdi kurtarıyor. Uçkurunu düşünmeden o hamleyi yapmalıydı. Ha Sanji'nin kurtarmasını da Law akıl etmiştir, plan kurulmuştur. Yoksa Sanji gidip kurtarayım diye değil. :artiz:
Bak bunu diyom işte demin inkar ediyordun:(
Neyse daha fazla konuşmak istemiyorum beni çok üzdünüz:üzgünüm:
Şu olayı görmek için 930 küsur bölümden beri bekliyorum :a: Big Mom yaw. Insallah kötü yapmaz da böyle badass sahneler görürüz
Aynen mommy’yi küçük gördüler şimdi gök yarıyor reis:a:

Bak bunu diyom işte demin inkar ediyordun:(
Neyse daha fazla konuşmak istemiyorum beni çok üzdünüz:üzgünüm:
İnkar değil. Demin ki yorumda da belirttim altından bir şey çıkmazsa kızarız diye. Daha önce de çok söyledim, o sahne toparlanmazsa hep eleştirmek için hedefimiz olurlardı. Ama biliyoruz ki Luffy ile Law ın arasını da Oda bozmaz, toparlanacaktı bir şekilde. :D

Ben daha çok Bepoların kurtulmuş olmasına üzülüyorum. Çabuk ve basit oldu ya. :oops: Vodo bebeği değiller mi bunlar nasıl kurtulmuş oluyorlar. :D

@Smoker Haklıymışsın. Spoileri görünce bu tepkiyi verdim:
Bir tek Jack görmedi Big Mom'u. Reis görseydi korkmazdı. Jack>King&Queen. :ehe:

Zoro yine ortalıkta yok. Ne olacak bu çocuğun hali?:artiz:
Zoro da bigmomı daha hiç görmedi galiba. Kaidoyu da galiba hiç görmedi. Allah bilir görse tanımaz :D Orochi varmış bölümde belki o ronin bana saldırdı deyip zoro samayı da gösterir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık