Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 947 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dedikleriniz yeni dünyadan önce olsa hak veririm ama yeni dünyadan önce luffy bi kere ağzının payını aldı ve egitime verdi kendini. Eğitim aldığı insanı anlatmaya gerek yok siz benden iyi bilirsiniz. Durduk yere de olmayacak p-uplar almadı. Yeni dünyaya girdiginde tüm zemini hazırdı tek yapması gereken bi üst seviyeye taşımak ve öle de yapıyor. Yapamayanlar yancı veya çöp muamelesi görüyor zaten. Yapanlarda ya zirvede yada zirvedekilerin yanında. Buna bal denmesi yada 1 günde öğrendi demek olmaz. Senelerin getirdiği meyveler bunlar kusura bakmayın

En haklı yorum ve uzun zamandır beklediğim yorum dostum. Forumlarda dalga geçer gibi Luffy’nin tek yediği gibi söylemler dolaşıyor, burda da aynı şekilde. Bu adam boşuna eğitim almadı ve oda her arcta farklı powerlar gösteriyor bunu anlamıcak kadar aptal olamayız :)
Bazı arkadaşlar ya trollüğüne yada hazmedemediklerinden sırf Luffy'ye b*k atmak için yorum yapıp çıkıyorlar bunları hayretle izliyorum hepte aynı kişiler :(

Sen olsan önlem almaz mısın öyle bir azmana?
Korku ile olabilir tabii de zincir kirilasi olmalı ki sakinleştirici basıyor habire. Kalkmasın diye. Ne biliyim? :bilmem:

Şu an BM ayakta olsa bayilma yerine Queenin hayatını çekebilir miydi sonuna kadar, onun öyle bir yeteneği vardı sanki?

Son düzenleme:
Korku ile olabilir tabii de zincir kirilasi olmalı ki sakinleştirici basıyor habire. Kalkmasın diye. Ne biliyim? :bilmem:

Şu an BM ayakta olsa bayilma yerine Queenin hayatını çekebilir miydi sonuna kadar, onun öyle bir yeteneği vardı sanki? Baya altına isedi.
Bence çekerdi.Linlin'in sırf bakışından bile oldukça tırsmış bir şekilde duruyordu zaten :D

Bence çekerdi.Linlin'in sırf bakışından bile oldukça tırsmış bir şekilde duruyordu zaten :D
Kral Hakisi ile HxH gibi nen salinimi mi oldu acaba? :hmm: Baya kadına kafa kafaya dikleniyordu dayak yerken bile. Bakışı ile o hale geliyor :/ Kral hakinin üst kullanımı olabilirmi diye düşündüm şimdi

Bazı arkadaşlar ya trollüğüne yada hazmedemediklerinden sırf Luffy'ye b*k atmak için yorum yapıp çıkıyorlar bunları hayretle izliyorum hepte aynı kişiler :(
Ben 2005 ten bu yana güncelim animenin baş karakteri Luffy en başından beri “Korsanlar kralı olacağım” diye söylemesi de bunu gerektirir. Tamam tayfa olsun belli başlı karakterler sevilir ben de seviyorum ama Luffy baş yapıt dostum kim nasıl izliyor, nasıl gözlemliyor bilmiyorum ama o trollerin ne yaptığı umrumda değil :at:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık