Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 947 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denız taşından yapılma şeyler kesilip kırılabiliyor diye biliyorum law luffy ve smoker'ın deniz taşı zinçirleeıni kesmemişmiydi birde vergo smokeırın denzi taşından yapılma sopasını kırmışti.

Tayfadakilerin durumunu bir köşeye bırakarak değerlendiriyorum.
Bu mantıkla düşünürsek en ballı Sanji olur. Adam yemek pişirerek güçlü tekme teknikleri geliştiriyor. :fool:
Ama Luffy'nin kendi ya da üst klasındaki insanlara kıyasla gelişiminin ışık hızında olması gerçeği inkar edilemez ama şimdi. :bilmem:
Bizim tayfayı görmezden gelemeyiz. Seride gelişimlerini doğrudan gördüğümüz tek tayfa onlar çünkü.

Bizim tayfayı görmezden gelemeyiz. Seride gelişimlerini doğrudan gördüğümüz tek tayfa onlar çünkü.
"Görmezden gel" demiyorum. Tayfanın içinde her daim en çok dayağı yiyen, hasarı alan Luffy. Biz bunu zaten Thriller Bark'ta tescilli şekilde gördük.
Yani evet, tayfanın diğer üyelerine göre powrruplarının daha altı dolu. Ve yine yani evet, bu sayıdaki powerup'ı gayet hakedilmil gibi görünmekte.
Ama tayfasının bir köşeye bırakıp, (aslında yok ama işte) seri dinamiklerine göre baktığımızda da ortada her şey. :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık