Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 947: Queen'in Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy ve Big Mom sahnesi iyiydi gerçekten. Acaba ne olacak diye meraklanmadım değil.:) Onun dışında Luffy'yi artık imparatorlar önünde görmek gerçekten şahane ya. Kaido, Big Mom olayları en çok sevdiğim sahneler içine girmiş oldu.
Oda güzel çizdi Luffy sahnesini. Bu sefer diğerinden batirdi .

Luffy artık yürür gider. Bu teknik baya baya iyi aslında.

Biri bana Bigmom'ın hafızasını kazanıp bayılmasını sağlayacak kadar etkisi olan darbenin aynısını onun gibi kafasının aynı yerine yiyen Queen'in nasıl burnunun bile kanamamış olduğunu açıklayabilir mi?

Ve "uyudu" falan da demeyin. Kadın iki saniye önce esnemek bile esnemiyorken darbeyi yedikten sonra uykusunun geldiği fikrini kesinlikle kabul etmiyorum.
Bayıldı.
He kendinden geçme şeklinde değil belki ama bayıldı.
Hiçbir şeyden değilse bile uykudan bayıldı kadın.
Bayıldı yani. :artiz:

Geçen bölümün sonunda Bigmom vs Luffy göreceğiz diye ödüm kopmuştu. O yüzden bölümün başını cidden çok beğendim. Tam olması gerektiği gibiydi. Dahası sonunda spoiler'da geçtiği gibi "I've always free" değil de, "I've been free for now" demesinden çok memnun kaldım.
Öyle bir son sadece geçen sayının sonundan daha berbat bir son olurdu çünkü.

O yarım silüet Kawamatsu olabilir mi? Önceki silüetlerinde daha sevimli duruyordu ama yeni bir karakter de yani ne biliyim. :artiz:

Luffy reyiz de boğulmadı kardeşim!

Olur.
O da yonkoucuk değil mi :a:

Mesele şu ki mesela Jack düştü suya balıkadam melezi falan çıkacak muhtemel. Big Mom için ise böyle bir şeye gerek yok. Oda açıklamaya gerek bile duymadı kimse de ne oluyor yav demedi. Kaido neden suya atlayıp ölmüyor gibi bir şey.

O da yonkoucuk değil mi :a:

Mesele şu ki mesela Jack düştü suya balıkadam melezi falan çıkacak muhtemel. Big Mom için ise böyle bir şeye gerek yok. Oda açıklamaya gerek bile duymadı kimse de ne oluyor yav demedi. Kaido neden suya atlayıp ölmüyor gibi bir şey.
O zaman sıkıntı yok. :oleyo2:

Oda güzel çizdi Luffy sahnesini. Bu sefer diğerinden batirdi .

Luffy artık yürür gider. Bu teknik baya baya iyi aslında.
Big Mom'ın yakalanma anı zaten fiyasko ya. Kafa darbesi+uyuma nedir yani... :( Neyse üzerinde çok fazla durmaya gerek yok.

Teknik Luffy'ye cuk oturacak gibi. Hele G4 süre problemini de çözdü mü bu teknikle efsane olur. Valla eğer bu tekniği tam anlamıyla yaptığında ( G4 süre problemini de çözdüğünü varsayarsak) Kaido önüne standart bir sağ kol seviyesinde çıkmamış olacak Luffy.

O değilde Kaido'nun ineceği yavaştan şekilleniyor mu ne... Big Mom oraya gidiyor. Gittiğinde Kaido'ya yaptığı iyiliği geri alsa + bu teknik işe yarasa + meyve gücünü(gücünün limitlerini) falan öğrenmiş olsak Kaido düşer herhalde.

Big Mom'ın yakalanma anı zaten fiyasko ya. Kafa darbesi+uyuma nedir yani... :( Neyse üzerinde çok fazla durmaya gerek yok.

Teknik Luffy'ye cuk oturacak gibi. Hele G4 süre problemini de çözdü mü bu teknikle efsane olur. Valla eğer bu tekniği tam anlamıyla yaptığında ( G4 süre problemini de çözdüğünü varsayarsak) Kaido önüne standart bir sağ kol seviyesinde çıkmamış olacak Luffy.

O değilde Kaido'nun ineceği yavaştan şekilleniyor mu ne... Big Mom oraya gidiyor. Gittiğinde Kaido'ya yaptığı iyiliği geri alsa + bu teknik işe yarasa + meyve gücünü(gücünün limitlerini) falan öğrenmiş olsak Kaido düşer herhalde.
BM olayı hafıza geri gelince beyin otomatik kapatdi diye düşünüyorum . Queen bayiltmasi değil de hafızasını getirmesi ile ne oluyor diye bayılıyor zati.

Luffy bu teknikle amiral ayarı görür belki. Tekniği g4 ile kullanırsa fena. Luffy'i Kaido ile en en en son 1v1 görecek isek bu teknik Kaidoya islerse indirir belki Kaido.

BM de Elbafa :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık