Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 947: Queen'in Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Boş yapma günün geldi galiba gene. Gerçi benimle konuşurken hobi olarak böyle oluyorsun da bölüm yorumlarında bunu kullanmanı tavsiye etmem. :) Suda batması gereken bir insan diye kendi kendine bir gereklilik üretmişsin mesela. Girdaba girip bir yerden çıkıyor olması bir akımın olduğunu göstermiyormuş gibi. Koskoca gemiyi iten akımın Luffy'yi itemeyeceğini düşünmek gibi. BM'yi iten akımın Luffy'yi itemeyeceğini düşünmek gibi. Anlıyorum, devam. :)

Geçelim bence de. Anlaşılan BM bilinçsizce suyu büküp kendini karaya vurdurtmayı başarmış, helal olsun.
He anam çok kuvvetli dalgalar. :)

Bi meyve kullanıcısını dalga kıyıya atıyor ve bu sıvama olmuyor, de get :D

Bigmom Luffy'yi eğitmeye gelmişti hani noldu ne faydası oldu :(
Bigmom gelmese Luffy orayı ve Queen' i dümdüz edermiş Luffy'yi kısıtlamak için herşeyi yapıyor bu Oda :(

Bigmom benim sinek tokatlama tekniğimi kopyalamış ya la. :/ Görünmez haki etkili bir şeymiş ama. Yaşlı dede bile o çarpmadan sağ salim çıkabildi. Neyse bölüm kötüydü sonuç olarak. Dürüm gibi sarılan yonkou görüntüsünü hiçbir zaman unutmayacağım sanırsam.

Luffy'i meyvesiz güç kullanırken görmek benim hoşuma gitti. Meyvesiz haliyle uçsa bile önemli değil. Çünkü karşısındaki BM ve bu süreçte b.haki tekniğini kısmen kaptı. Bu benim için yeterli.

Ayrıca Luffy'i gelecekte öne çıkaran güçler yavaş yavaş şekil alıyor. Kata'dan geleceği görmeyi iyice kaptı. Yaşlı dayıdan da temeli olan b.hakiyi kaptı. Geriye sadece geliştirmek kaldı. Bunun için de Wano ülkesi ve Udon biçilmez kaftan.

Not: Bigmom ha zincire bağlanmış ha bağlanmamış, bu hayvan uyandığında hiçbir şey farketmeyecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık