Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 946 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy Arkadaşlarını korumak için tüm gücü ile Kaido'ya saldırır ama tek yer:
Kılıçfan: Ahahah salak! Yonkou ile kafa kafaya dövüşmeye çalışmak hiç akıllıca değildi. Bak tek yedi.

Luffy, hazır kelepçelerden kurtulmuşken ihtiyarı da alıp hapishaneden kaçmaya çalışır
Kılıçfan: Ahahah salak! Yonkou'dan kaçmaya çalışıyor zuhahah

Zoro; kral haki yemiş denizci askeri gibi açlıktan bayılır. Kendisini eve kadar sürüklerler.
Kılıçfan: Kardeşim senaryo o senaryo! Gel sana kurs verelim de seriyi yorumlamayı öğren!
6 yıldır gördüğüm en iyi yorum budur tebrik ediyorum ahhahahahahahah

Analiz yapmaktan felan pek anlamam ama BM'nin Queen'i kafatan tutup çevirmesi bana
yazları halıları yıkayıp silkelememizi hatırlattı.

Teşekkürler

Fatality’nin böylesi.
Sizin gibi bir son Zorocu bükücüden duymak gururlandırdı.

Valla super yorum helal olsun daha yonkou bile gormeyen adamin fanlari atip tutuyor :hhh:
Teşekkürler

Kaçanlar Kralı hiç tutarlı değil yalnız hiç yakışmıyor böyle
Sorun şu. Adam kaçmayınca gömüyorsunuz. Kaçınca da gömüyorsunuz. Ne yaparsa yapsın gömüyorsunuz. :(

6 yıldır gördüğüm en iyi yorum budur tebrik ediyorum ahhahahahahahah
Teşekkürler

Bu çığırtkanlar nerde ? Ooo Queen'e teq attıııaaa, Queen yerden anca kalqaaaaarr diyen ? Şu seriyi takip etmek için eğitim vermek mi gerekiyor bilmiyorum. Bi' kurs ayarlayalım hemen :oops:
Queen Katakuri'yi dövmeyi geç haki'si bitince git haki'ni doldur gel diye avans bile verir.
Katakuri sabahlara kadar vursa boş.
Aga bu nedir. :hhh::hhh:
Arkadaşlar kurs için başvuru yapıyor sanırım, tanıdık manga okuma kursu bilen varsa arkadaşlara paslasın da One Piece'den mahrum kalmasınlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık