Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 946 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tam olarak hangi kısmı?

-Luffy'nin Big Mom önünde durması kısmı mı?
-Eğer dövüş olursa, Luffy'nin bir sağ koldan fazlası olduğunu/olacağını göstermeye başladığı kısım mı?
-Luffy'yi Quen ile benzer seviyelerde görüp, Queen'in yapamadığını Luffy nasıl yapacak ki canım deyip bazı şeylerin ortaya çıkmaya başladığı kısım mı?
-Luffy ile dövüşürken Big Mom sadece bekleyeceği düşünülen kısım mı?
-Luffy'nin Kaido ile döveşecek olması kısmı mı?

Big Mom'ın Wano'da uğradığı şeyler( zihin kaybı, Chopper tarafından kontrol edilmesi) çok büyük sıkıntılı şeyler ama bunun Luffy dövüşü ile ilgisi ne? Dövüş olsa bile Luffy'nin yeneceği net değilken, yense bile Big Mom'ın tam gücünde olmadığı barizken Fairy Tail havası alakasını çözemedim valla.

Luffy'yi düşük gördükten sonra, bazı şeyleri kabullenmek zor oluyor valla.:D
Luffy Kaidoyu alsın diye tekniği BM üstünde kullanması kısmı. Bir yonko için diğer yonko ile antrenman yapması ve zerre zarar görmeden kaçıp BM'ye zarar vermesi olasılığı

Luffy düşük görüp olup olaylara böyle bakmaya hiç gerek yok demek :/. Nasıl olsa Luffy alacak gerisi catlasin diye.

Saçma bir şekilde Luffy yükselir ise basbaya Fairy Tail işte. Evet rahatsız oluyorum çünkü seriyi boka çeviriyor. Bu yolda yonko rezil etmeye gerek yok.

Sorun o değil zirveye gidecek elbette,ana karakterse zaten gitmediğinde ne oluyor lan derim.Fakat bu nedir böyle saçma şekilde olur mu kadını kurtarmaya getirttiğin yetmedi rde eğitim basamağı yapıyıorsun.Kavramların içini iyice boşalttı yonko kavramı mesela.Bir diğer imparatorla elim sende oynadıktan sonra diğerini indirmesini şimdi ben ciddiye alır mıyım ? Diğerleri de Mom gibi kum torbası olsun da hükümet yıkılsın diye beklerim.Onlar da hükümet yıkılsın diye deneme tahtası olacaklar çünkü.Kum torbası gibi boş bulup vuracak imparatorlar normalde yemeyeceği darbeleri yiyecek.Yenilirken Kaido da Shanks’e karşı dövüşecek birşey verir tamam.Ee ne anladım ben bu işten ? Hani kendi çabasıyla sıfırdan gözlem ve deneyimiyle korsan kral olmak nerede.Tırnaklarıyla kazımak nerede yani.Eoger böyle mi yapmış Mom kum torbalığı yaptıktan sonra gidip yemi dünyayı mı fethetmiş.Öğğğk yani.:oops::of:
Şu dediğin kısımlar nerde olmuş? Big Mom'ın Luffy'i kurtarmak için geldiğini kim söylemiş?

Gördük ki Luffy , Big Mom tarafından arenadan püskürtüldükten sonrasında son saniyede boynundaki kelepçeleri çıkarıyormuş. Sadece kendisininkini de değil. Hyo Amca'nın kelepçeyi de çıkarıyor. Bu demektir ki Big Mom gelmeseydi bile Luffy aynı şekilde o kelepçelerden gerekli olduğu anda kurtulabilirdi. Kelepçelerden kurtulduktan sonra Queen'i yenemeyeceğini mi düşünüyorsun? Yenebilirdi.

Aksine Big Mom'ın hakkını veriyor. Kadın öyle bir durumda iken bile iki hareketle Queen'i pas pas yapmış.

Luffy sadece bir atağını durdurmaya çalışacak. Big Mom'ı yenmeye çalışmıyor. Ha şu durumdaki Big Mom'ı yenmeye çalışıp zarar verse bile tam Yonkou seviyesindeki halini yenmiş olmayacak.

Kaido'ya yürüyor fakat Luffy'nin kendisi BM'dan çekiniyor. BM'ın ondan güçlü olduğunu kabul etmiş. Direkt kaçmaya çalışıyor.

B.haki eğitimini alsa da tek başına yürümesi imkansız. Oda bunun mesajını ve alt metnini sürekli veriyor.
Çekinsin bi zahmet bence. Luffy bu tekniği tam yapabiliyor mu, belli değil. Sürekli yapabilecek mi, belli değil. Yapsa bile Big Mom'a işleyecek mi, belli değil. Ama sonuç olarak şu an yapmak zorunda olduğu bir an var. Dövüş olsa bile büyük ihtimal ilk başlarda çok fazla dayak yiyecek. Ama bu dövüş Kaido'ya hazırlık. Dayak yese bile. Ki dayak yemesi daha mantıklı. Çünkü bu tekniğin yeterli olup olmayacağını bilmiyoruz. Ama en azıdan bir yerde denemesi/görmesi lazım. Sonrasında tekniğin eksik yanlarını/geliştirilmesi gereken kısımları görür ve Kaido'ya biraz daha hazır hale gelir. Ki bu bile yeterli olmayacak zaten.

Luffy nin önceliği zaman kazanıp kid ve killerın kurtulmasını sağlamaktır diye düşünüyorum ama dövüşün uzaması pek yaramayacaktır luffy ye. Buradan bakınca linlinin üzerinde yeni tekniğini deneme olayı gibi duruyor fakat orada şu an tam bir kriz var. Luffy işleri kotaramazsa hyo hatta diğer herkes ölür. Mangaka luffy ye bu sorumluluğu verip her şeyiyle dövüştürecek büyük ihtimalle ve fırsatını bulduğunda kaçıracak

Şu dediğin kısımlar nerde olmuş? Big Mom'ın Luffy'i kurtarmak için geldiğini kim söylemiş?

Gördük ki Luffy , Big Mom tarafından arenadan püskürtüldükten sonrasında son saniyede boynundaki kelepçeleri çıkarıyormuş. Sadece kendisininkini de değil. Hyo Amca'nın kelepçeyi de çıkarıyor. Bu demektir ki Big Mom gelmeseydi bile Luffy aynı şekilde o kelepçelerden gerekli olduğu anda kurtulabilirdi. Kelepçelerden kurtulduktan sonra Queen'i yenemeyeceğini mi düşünüyorsun? Yenebilirdi.

Aksine Big Mom'ın hakkını veriyor. Kadın öyle bir durumda iken bile iki hareketle Queen'i pas pas yapmış.

Luffy sadece bir atağını durdurmaya çalışacak. Big Mom'ı yenmeye çalışmıyor. Ha şu durumdaki Big Mom'ı yenmeye çalışıp zarar verse bile tam Yonkou seviyesindeki halini yenmiş olmayacak.
Chopper ne diye götürdü oraya oshiruko yesin diye mi ben buna bakarım.Queen devreden çıkmasa biraz sıkardı o hareketleri yapması kelepçeyi çıkarmasına engel olurdu.Hadi çıkardı yine diyelim kaçamazdı Luffy.Orada Queen +Totland gibi ordu birde çelik duvarlar falan var.Nereye kaçıyorsun öyle hepsi aynı anda dalacak.Queen’i zaten kısa sürede alamaz.Sonuç yakalanırdı.İşler yolunda gitsin diye Mom orada farketmişsindir umarım.Bunda sorun yok bu durumu zaten önceki haftalarda bir şekilde kabullenmiştik.Fakat Chopper yönlendirmesiyle koca ananın eğitmen,basamak yada kum torbası olması bu artık bardağı taşıran son damla şans falan değil yani.Şifre yazarak çiziyor sanki mangayı gta şifresi gibi.Koca ana da tam gücüne yakın abartmayın 2 hamlede Queen başka türlü alamaz.Zayıfken kötü dediniz chopper durdurdu he dedik bir şekilde ama şu anki durum öyle değil.Yonkou kavramının altını öyle boşalttı ki diğerlerine de yemeyeceği darbeleri vurur ileride şansıyla.Baksana biri yapamadığı tekniği öğrensin diye hapse gelmiş.Yarın da kaido yenilirken sarhoş olur yeni tekniğin deneme tahtası olur tüm saldırıları alır nasıl olsa kavramın içini boşalttı.Hükümet yıkılması dışında herşey oldubittiye gelir he de geç.Manganın şu anki tablosu bu ne yazıkki. :(

Ortaya uçuk bir teori atacağım ama kendim bile tam olarak inanmıyorum. BigMom suya düşünce meyve gücü anlamında aşırı baskılandı. Meyvesi normal yollarla geçen bir meyve olmadığı için baskılandı. Burada Zeus nasıl hala yaşıyor sorusu gündeme gelebilir. Napolyon bir cisme aktarılmış bir ruh Zeus ve Prometheus elementlere aktarılmış. Bu temel fark sorunu cözümleyemiyor fakat Zeus ve Prometheus BigMom'dan fersah fersah uzaklaştılar. Ama Napolyon hep yanındaydı. BigMom kendini kaybetmişken Napolyon sakindi fakat BigMom orada kim olduğunu unutmamıştı. Yani element olan Prometheus ve Zeus BigMom ölse de yaşayabilir bence fakat Napolyon yaşayamaz.

Biliyorum çok dağıttım konuyu fakat kısaca değinmek gerekirse BigMom şuan gerçekten de meyvesiz. Bu durumu bu arc açıklar mı bilemiyorum tabiki.

Luffy nin önceliği zaman kazanıp kid ve killerın kurtulmasını sağlamaktır diye düşünüyorum ama dövüşün uzaması pek yaramayacaktır luffy ye. Buradan bakınca linlinin üzerinde yeni tekniğini deneme olayı gibi duruyor fakat orada şu an tam bir kriz var. Luffy işleri kotaramazsa hyo hatta diğer herkes ölür. Mangaka luffy ye bu sorumluluğu verip her şeyiyle dövüştürecek büyük ihtimalle ve fırsatını bulduğunda kaçıracak
Kid ve Killer kurtuldu gibi zaten. En azından boğulma olayı bitti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık