Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 946 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yine bir şey değişmezdi. :/ Luffy'nin bu tekniği öğrenmesi gerekiyor. Tekniği de Bm üzerinde deneyecek gibi. :/ Kadın Wcı'da ne hallere düştü, bu arc Chopper'ın yancısı oldu, şimdi ise kum torbası olacak gibi gözüküyor. Karakteri soktuğu durumlar üzücü.
Ayn abi kadın bildiğin kum torbasına döndü. Yok muydu bunu öğretmenin başka yolu? Olan BM'ye oluyor.

Queen buyük ihtimalle tek yedi. Cunku BM'nin onu bırakmasını buna yoruyorum. Yani Sol Kol ve Yonkou arası bir uçurumu tekrardan görmuş olabiliriz. Hakiyle vursaydı Queen galiba rahmetli olurdu. Yani direkt Luffy'e vurmasi Queen'in saf dişı kaldiğini gosteriyor. King'i bekliyorum gelirse diger ki bolum icin patlamis misir ve kola ile okuyacagim. Bm vs King veya Luffy olabilir. 947-948-949-950 güzel bolumlere isaret anlasilan. Suan merakim artti hemen gelse de okusak. :D

Yine bir şey değişmezdi. :/ Luffy'nin bu tekniği öğrenmesi gerekiyor. Tekniği de Bm üzerinde deneyecek gibi. :/ Kadın Wcı'da ne hallere düştü, bu arc Chopper'ın yancısı oldu, şimdi ise kum torbası olacak gibi gözüküyor. Karakteri soktuğu durumlar üzücü.
Anlarım ana karekter için bir karekter harcarsinda bari harcayacagi karekterin maksimum seviyesini goster ana karekteride biraz yorsun ona gore sahneden cikart ama daha bir sey yapmadan bitirmesi sacma.

Evet o sahneden aklıma geldi. Suratı değişmiş sinirli bakıyordu. Hafızası geri geldi sandım.
Hacı abi orada hyo amca varya ona saldırmaya çalışıyor BM, bizim Şebek oğlanda onu karşılamak amacıyla karşısına dikiliyor maksat hyo-san’ı Korumak. Ama bana sorarsan da aklının başına gelmesini isterim BM’nin.

Keşke kaido gelip BM teklese diyen mi ararsın, hayır arkadaş bilinçsiz bir şekilde orayı mahvediyor BM farkında mısınız? Haki bile kullanmiyor luffy onu durdurursa çöp. Bu mu?

Ya aklıma bir şey takıldı. Şu haki mevzusunun ana vatanı Wano olmasın?:bilmem:Ray'in ögretememesinin sebebi onunda tam olarak hakimiyet saglayamadigini gostermez mi? Ne kadar Luffy Ray'in egitimdeyken %50 %50 sans sonucu katı silahlanma hakisi kullanabiliyorken Ray'in o kullanimi %75'e oranla %25 olabilir mi?

Hacı abi orada hyo amca varya ona saldırmaya çalışıyor BM, bizim Şebek oğlanda onu karşılamak amacıyla karşısına dikiliyor maksat hyo-san’ı Korumak. Ama bana sorarsan da aklının başına gelmesini isterim BM’nin.
Anladım :good:

Bence de gelsin çünkü böyle rezil rüsva oldu koskoca kadın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık