Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 946: Queen, O-Lin'e Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Apoo,Doffylamingo tayfasına ihanet ederek tek başına indirir. Bu Apoo tam bir çakal karekter. Bu hainlikle Kk olura şaşırmamak lazim. Denizde boğulmasıyla dilegiyle.

Şu dediğin Sanji'nin Enies Lobby'deyken Adaletin Kapılarını açmasına, abii ya yeter valla saçmalık nerden buldu yaa demek gibi :S Tarih belli, festivale kadar sular durulmalı kenks :S
Biliyorum ve haklısın her şeyin bir vakti var ama bizimkiler ülkenin ağzına ederken kaido’nun her şeyden habersiz içkisini içip wororo diye güldüğünü düşünmek beni rahatsız ediyor be dwey:/

Biliyorum ve haklısın her şeyin bir vakti var ama bizimkiler ülkenin ağzına ederken kaido’nun her şeyden habersiz içkisini içip wororo diye güldüğünü düşünmek beni rahatsız ediyor be dwey:/
E daha geçen bölüm de içip içip gülüyordu adam Orochi'nin hallerini kaosu izleyip. O kargaşayı gördükten sonra kıçını kaldırıp gelmezse yine gelmez. Law'ı sonra hallederim demişti, şimdi Law meydanda gelsin halletsin ve Orochi'nin leke sürülen imajını unuttursun. Teklesin geçsin milleti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık