Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 946: Queen, O-Lin'e Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arc ortadan kaldırılması gerekiyor artık bu ruh hastasının. Mürekkep israfı resmen. Zamanında Elbaf’daki dev en doğrusunu yapacaktı ama gücü yetmedi maalesef...
BM çok iyi karakter yav niye bu kadar gıcık oldunuz? :D

Bende yemek muhabbetlerini Oda'nin sürekli karakteri nerfli dolaştirmasina sinir oluyorum ama kadinin karakteri çok iyi. Luffy'nin çift kişilikli hali gibi. Son bölümde ki Oshiriku sahnesi bile çok iyi. Luffy Oshiriku çok güzeldi falan demese kadin kendine yardim edemeyenlere Oshiriku veremedim diye ağlayacak resmen. Kadin hayvan gibi güçlü, içten içe çok iyi ve bir o kadar da kötü bir karakter. :S

Iyice luffy odaklı bi serie oldu eskiden luffy güçlendi'mi tayfa da beraber güçlenir'di şimdi sadeçe luffy'ye çalışıyor herif.

Koskaca arcta Luffy’i şöyle yakalayamadı gariban Queen (kendi avelliğinin etkisi büyük tabi) 2 panelde meze oldu BM’ye.Queen mi cenabet Luffy’mi şanslı :D

Yok yav bip sesi geliyor ya oradan çakozluyor mevzuyu bizim oğlan.
Yok patlamayı demiyorum. Linlin'in kişiliğine yönelik yazdım.

Bu arc ortadan kaldırılması gerekiyor artık bu ruh hastasının. Mürekkep israfı resmen. Zamanında Elbaf’daki dev en doğrusunu yapacaktı ama gücü yetmedi maalesef...
:artiz: bu arc bittiğinde Linlin için göz yaşları dökecek ve af dileyeceksin.

Bu bölümde kutu boş çıkınca nasıl üzüldü ama..

Queen balon çıktı. Zoro tek atarmış buna Sanji bile döver gibi gözüküyor Queen’i. Kaido, Big Mom’dan değil tayfasından korktu diyenlere katılmıyorum fakat haklılık payı var. Zoan istediği kadar fiziksel olarak güçlü olsun fazla bi olayı yok. Big Mom’ın tayfası garabet meyveli fakat meyvelerin bir dolu yapabildiği dalga var. Kaido tabii çekinir gülücük filan hikaye yani.

Big Mom’ın gücüne diyecek yok herifi komalık etti. Vurduğu yerden bummmm diye ses geldi. Queen biraz daha direnseydi kendine çanta yapacaktı Big Mom. Boş birisin Queen aldığın nefes haram sana. Kuru kuru fiziksel gücün olsa kaç yazar? Karşında doğuştan fiziksel güçlü Big Mom var.

Luffy’nin hapse düşmesi anlam kazandı sonunda. Hem yeni bir güç elde etti, hem de yeni ve önemli isimlerle gönül bağı kurdu. Bu gönül bağları Wano’yu şahlandıracak. Luffy’nin yeni savunma yetenekleri resmen Kaido tutucu gibi gözüküyor. Kaido artık Luffy’e tek atamayacak gibi.
Queeni gömmen gerkmiyor karşıdaki imparator

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık