Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 946: Queen, O-Lin'e Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İki arc oldu daha bitmedi yemek muhabbeti artık kusasım geliyor :artiz:

Bigmom'un gücünü görmek güzeldi, aslında yemek yemek yemek saçmalıklarını çıkarırsak her hafta bir sonrakini bekletecek kadar iyi bölümler geliyor :sapkali:

Üye silindi 1004

Queen balon çıktı. Zoro tek atarmış buna Sanji bile döver gibi gözüküyor Queen’i. Kaido, Big Mom’dan değil tayfasından korktu diyenlere katılmıyorum fakat haklılık payı var. Zoan istediği kadar fiziksel olarak güçlü olsun fazla bi olayı yok. Big Mom’ın tayfası garabet meyveli fakat meyvelerin bir dolu yapabildiği dalga var. Kaido tabii çekinir gülücük filan hikaye yani.

Big Mom’ın gücüne diyecek yok herifi komalık etti. Vurduğu yerden bummmm diye ses geldi. Queen biraz daha direnseydi kendine çanta yapacaktı Big Mom. Boş birisin Queen aldığın nefes haram sana. Kuru kuru fiziksel gücün olsa kaç yazar? Karşında doğuştan fiziksel güçlü Big Mom var.

Luffy’nin hapse düşmesi anlam kazandı sonunda. Hem yeni bir güç elde etti, hem de yeni ve önemli isimlerle gönül bağı kurdu. Bu gönül bağları Wano’yu şahlandıracak. Luffy’nin yeni savunma yetenekleri resmen Kaido tutucu gibi gözüküyor. Kaido artık Luffy’e tek atamayacak gibi.

Hyo reis sağlam öğretmen çıktı. Bakti onu korumak için kelepçeleri çıkarirken kullandı tekniği, yine kendini yem yaptı. Ama luffynin bu tekniği savunma amaçlı bir teknik gibi geldi bana. Yani öyle hasar verebileceğini sanmıyorum. Bu teknikten beklentim, açıklamasında kendi hakini değil etrafındaki hakiyi kullan gibi bir şey diyordu. G4ün haki sınırlamasını aşmasını sağlayacak anahtar gibi geldi bu teknik bana. Ve farkettiniz mi bilmiyorum sanki Oda bilerek king kong tekniklerini saklıyor. Kaido karşısında g4, King Kong man gibi bir form bekliyorum. Haki sınırlaması kalkarsa çok yıkıcı bir form olur gibi geliyor.

BM ile uzun bir vs beklemiyorum Luffy'e power up gelecek büyük ihtimalle savunmaya power up alması lazım Kaido vs sinden önce burada olacak olan bu.Dedeyi alıp uzaklaşacaktır.Kid ve killer yerde yarı baygın onları da alabilir.Bölüm çok kısa geldi olaylar güzel aktı şöyle bölümleri keşke doya doya okuyabilsek 40 sayfa falan...

Alacağı Osirukulari kendine yardim edenlerle paylaşan BM> Kendine 2 yemek verdiler diye halka yardim kampanyasinda bulunan "Kızılay Lütfü" :artiz:

:artiz:
O son neydi öyle ya. Hiç beğenmedim.
Kaido'ya tepeleme dalıp, sinek gibi yere yapışan adam şimdi dengine "Gel bana" diyor. :artiz:

Bigmom'ın Queen'i pide hamuru gibi yoğurması ve oyuncak gibi oynaması güzeldi. Beğendim. Kadının gücünün kafası gidikken bile ne kadar etkili olduğu göründü.
Ama Queen'ede helal olsun. O durumda bile meydan okuyor Bigmom'a.

Luffy'nin düşündüğünü sandığı şeyi söylediğini öğrendiğindeki verdiği tepki çok güzeldi. Güzel güldürdü. :hhh:

Raizo, hala Kawamatsu'yu kurtarma derdinde. Kawamatsu çıktı gitti bile. Önümüzdeki bölüm görünür herhalde.
Gel yolunu gözlediğim. :alkis:
Gel de meydan kral görsün.:at:

Kidd ve Killer kurtuldu. Killer ha "Fa fa..."da. :ühü:

Bigmom ne şeker kadın. Herkesle oshiruku paylaşma hayalleriyle gelmiş Udon'a. O kadar yol gitmiş. Hain kötü adam Luffy. :mincika:

Bu snail smail olayı çok ilgi çekiciydi. Eski türk filmlerindeki santral sahnelerini hatırlattı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık