Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 946: Queen, O-Lin'e Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Quenn geçen bölüm sonunda tek yemiş gibi rol yapsa daha iyi olurmuş kendisi için. Kadın stres çarkı gibi döndürdü herifi. :(

:artiz:
O son neydi öyle ya. Hiç beğenmedim.
Kaido'ya tepeleme dalıp, sinek gibi yere yapışan adam şimdi dengine "Gel bana" diyor. :artiz:

Bigmom'ın Queen'i pide hamuru gibi yoğurması ve oyuncak gibi oynaması güzeldi. Beğendim. Kadının gücünün kafası gidikken bile ne kadar etkili olduğu göründü.
Ama Queen'ede helal olsun. O durumda bile meydan okuyor Bigmom'a.
Birinci ve ikinci paragraftaki eylemler aynı değil mi yav. İkisi de Yonkou'ya karşı densizlik yapıyor. Olay yenilgiyle ilgili ise Quenn'i gülle atar gibi fırlattı Koca Ana. Quenn övülürken Luffy gömülmüş aynı eylem olmasına rağmen.
-LastikFan Polisi İkinci sayfadan bildirdi.

Birinci ve ikinci paragraftaki eylemler aynı değil mi yav. İkisi de Yonkou'ya karşı densizlik yapıyor. Olay yenilgiyle ilgili ise Quenn'i gülle atar gibi fırlattı Koca Ana. Quenn övülürken Luffy gömülmüş aynı eylem olmasına rağmen.
-LastikFan Polisi İkinci sayfadan bildirdi.
:artiz:
Ne alakesi var? :hıh:

Luffy'yi gömdüğüm nereden çıktı? Ben orada Oda'ya sövüyorum.:of:

Ayrıca Queen dayak yerken bunu yapıyor, Luffy ise arkasına Hyo amcayı almış saydırıyor.:artiz:

Queen de başka bi imparatorun ikinci adamı. Bilinci gidik bir imparatora karşı eli armut topladı ‘lütfen koca ana lütfen bana vurma” diye yalvaracak noktaya geldi. Sanji diye hakir gördüğümüz minnak bile Big Mom’ın bilinçli haline göğüs gerdi. Queen “annecim lütfen dövme yemeğini yemem annecim” diye yalvardı bu bölüm. Diğer imparatorların ikinci adamları Big Mom’ı, Queen’in tuttuğundan daha uzun tutardı net. Sanji bile daha uzun tutar. Queen bildiğin plastik dinozor çıktı. Big Mom vurdukça “anne anne” diye ağladı. Gözlerimizle okuduk.
Big momun en güçlü adamını alan luffyde baska bir imparatordan tek yedi. Meyveden dolayı belki marco biraz daha dayanabilirdi. Amiraller dışında yonkouyu durduracak adam yok seride. Lütfü biraz biraz bu ark bişeyler yapacak

King Yonkou tayfası düşürür Queen Pizza hamuru olur. Ace 2. adam olmaktan dolayı ölmüş artık eminim.

Big momun en güçlü adamını alan luffyde baska bir imparatordan tek yedi. Meyveden dolayı belki marco biraz daha dayanabilirdi. Amiraller dışında yonkouyu durduracak adam yok seride. Lütfü biraz biraz bu ark bişeyler yapacak
Luffy şu anda katayla dövüşse kata alır g4 ün süresi biter kaçamaz :D Queen yavaştı kaçamadı bm' den.

Kawamatsu gelip Big Mom ile savaşmaya başlasa; fakat bunu yaparken bile gölgeler içinde çizilse ve yüzü gösterilmese ne gülerdim. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık