Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 946: Queen, O-Lin'e Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İki tane kara kılıç yolda. Silaha haki basmak yerine silahın özüne haki basmak gibi bir şey çıkar onun da power upu. Yoksa Sabo'da boruyu kara boru yapardı 15 senesi geçti Dragon'un yanında.
Üst düzey haki öğrendikten sonra 3 kılıcı da kara kılıç yapar. Haki up'ı garanti. Bir de Nidai'yi alsa tamam. Reyisi kimse tutamaz :a:

Sadece Luffy için yormadım zaten. Genel anlamda sıkıntılı şu halleri. Ayrıca yapma, hapishaneye gelmesi, shiruko sevmesi ve hepsini Luffy'nin yemesi ne içindi? Bu olaya hazırlık için olduğu az çok belli değil mi? İnan Luffy ile ilgisi yok durumun. İsterse aklı yerinde olsun yine durdurabilirdi. Beni durdurmasından çok sonrası endişelendiriyor. Şu açlık krizi falan çözülür de, Big Mom esir düşer veya başka bir şey olur. Yeter ki tayfadan uzaklaşsın.

Keşke Big Mom hiç gelmeseydi. Ne arc temasına uygun, ne de girdiği şu durumları okumak keyifli. Chopper ve Tama'nın eline düştü kadın yaw. Umarım anlatabilmişimdir sıkıntı genel olduğunu. Yoksa Luffy'nin gelişmesi gerektiğini biliyorum. Sadece Big Mom olmadan da, Oda bu olayı işleyebilirdi.
Big mom arcı ucunu kaçırdı herseyin ve tam bir fiyasko ile sonuclandı. Şimdide ucu kaçtı neresinden tutarsa tutsun elinde kalıyor...

Luffy şuan bigmomı yenemez, alt edemez sadece ayakta durmaya çalışacak, dayanmaya uğraşacak ama şuan YENEMEZ tabiki.. göreceğiz gençler sakin :)

Diğer bölüm yine Luffy tarafıyla başlar. Şanslıysak Kawamatsu'yu görürüz. Belki Zoro tarafından ufak bir kesit. Belki Ashura tarafı. 948'i beklemeye başlıyım gibi hissediyorum :hoo:

Kadın yere çarptı sonra da çevirip yere vurdu. Queen perte çıktı. Yani sadece çarpmaları şiddeti ile bilinçsiz hale geliyor ise Big Mom'ın fiziksel gücü ayrı bir seviyede demektir.

Queen bayılmış gibi duruyor. O shiruko demesi sayıklama gibi geldi bana.

Bölüm güzeldi baya. Luffy'nin , Kid ve Killer'ı düşünmesi olsun, sesli şekilde düşünmesi olsun.:D

Kendi boynundaki kelepçeden önce Hyo Amcanın ki için endiselenmesi olsun. Luffy'i bu yüzden seviyoruz....

Ve köşeye sıkıştığında bir kişinin gerçek gücü açığa çıkar. H.haki patlamalarının tam da kritik anlarda ortaya çıkması. Hep potansiyel işareti işte.

Luffy kendi anlamasa da kelepçeleri çıkarırken kullanmış. Ama kalıcı olması için bir de isteyerek yapmasını istiyor Hyo Amca.:D Bakalım bir daha ki bölüm Big Mom'ı geri sektirirse Luffy'nin savunması baya iyi gelişecek deriz.

Bu arada Hyo Amca'nın hakide gitmiş galiba. Kelepçeleri o teknikle kendi niye çıkarmadının tek cevabı yeteri kadar hakisi kalmamış olmasıdır belki de.
Hocam yorumum başını okurken aklıma erdal bakkal geldi :oleyo2: 'iskender dayak 10. Bölüm'
yazıp bir baksana dostum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık