Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hawkins'in toplam kaç kuklası olduğu da belli oldu sanırım. Ben hesaplamadım şimdi ama Vivre Card'taki bilgiyle eşleşiyor mu acaba?

Hawkins'in toplam kaç kuklası olduğu da belli oldu sanırım. Ben hesaplamadım şimdi ama Vivre Card'taki bilgiyle eşleşiyor mu acaba?
Hawkins bence daha fazla kukla yapabiliyor + olarak kuklalarının yani vodoo büyüsünü bozup(voodoo'ya büyüsüne benziyor tekniği) tekrar yapabiliyordur diğer kuklalarının vodoo'sunu bozmuş yeniden kuklaları işlemiştir o kuklalarda Law'ın tayfasıdır.

Hawkins bence daha fazla kukla yapabiliyor + olarak kuklalarının yani vodoo büyüsünü bozup tekrar yapabiliyordur diğer kuklalarının vodoo'sunu bozmuş yeniden kuklaları işlemiştir o kuklalarda Law'ın tayfasıdır.
Olabilir. Toplam kaç tane yapabildiği yazıyordu kartta. Dedim belki bir şey çıkar.

Haha Sanji ödül olayını konuşmaya başlamış.:D

Bu arada demek ki Law, Hawkins'i öldürebiliyormuş. Şaşırtıcı.:hmm:
Law kesin öldürecek bu Hawkins i sapık gibi yapıştı adama, bak daha geçen bölüm yalı kazığı gibi arkada duruyordu ne ara gittinde kendi canını Kalp korsanlarına bağladın arkadaş... Bu zaman kavramı nasıl işliyor ben çözemedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık