Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Queen vs big mom beni hiç tatmin etmedi. Jinbei karşısındaki big mom ı hatırlıyorum burda hafızasını kaybetmiş ruhları olmayan big mom queen -e tek atıyor bence çok saçma bence oda ince şeylere pek kafa yormuyor queen -in dandik meyvesini gösterelim (çakmaktaş çizgi filmlerinde kaydırak görevi gören dinazor) zehirli kurbağa filan olsa çok güzel olurdu queen bom boş bir karakter gibi göründü big mom da hala güçsüz değil onuda queen yani katakuri -den 300 milyon fazla ödüllü adama tek attırarak göstermesi çok saçma madem böyle olacaktı jinbei big mom -ı gemiden atmasaydı bari çok saçma oldu. Tamam olay böyle oldu yonkou -lar inanılmaz güçlü bizimkilerin kaido -yu yenmemesi lazım abi kaido bunlara acıyıp elini yumruk yapıp eğer elimi açmayı başarırsanız adadan ayrılırım derse belki adadan ayrılır o eli açmalarıda en az 20 yıl sürer herhalde
Bm jinbe karşısında krize girmişti ve bayaa zayıflamıştı hatta perospero’nun deyimiyle bm farklı bir kişilik olmuş orada. Yani jinbe’in karşısında tam anlamıyla bm vardı diyemeyiz.

Queen bm’ye vursa belki bm yere uçacak ama 0 etki gösterecek. Önemli olan hasar alıp almaması. Jinbe vurdu da ne oldu 0 etki etti:D luffy kaido’ya vurdu kaido yere yapıştı ama 0 etki.

Hawkinsin meyvesi Kakuzu - Hidan karmasi gibi oldu. Kan ile kukla yapma olsaydı sado mazo ayinler görürdük belki.

Haki ile engellenebilir bir yetenek olmalı. Yoksa çok op olur.
Haki ile felan engellenemez. Bir kere kuklası oldun mu ona gelen her darbe sana yansıyor. Sen darbenin etkisini haki ile engellerin ama yansımasını engelleyemezsin herhalde. Hawkins bir şekilde Kaido'yu kuklası yapsa ölümsüz olur.

İlk ciddi vs. ler bunlar olmalı ve bu dövüşler sonuçlanmalı!

Özellikle Hawkins'e acayip gıcık oldum. Law kesinlikle kafasını k***ına monte etmeli bu saman kafanın.

Sanji de Drake'i yenmeli.

Zoro'nun olayları karışık ama o dövüş de sonlansa tadından yenmez.

Böylece tayfa Onigashima'daki son dövüşe kadar yaralarını sarmalı ve son dövüşlerine hazırlanmalı.

Zoro vs. King
Sanji vs. Queen

Bm jinbe karşısında krize girmişti ve bayaa zayıflamıştı hatta perospero’nun deyimiyle bm farklı bir kişilik olmuş orada. Yani jinbe’in karşısında tam anlamıyla bm vardı diyemeyiz.

Queen bm’ye vursa belki bm yere uçacak ama 0 etki gösterecek. Önemli olan hasar alıp almaması. Jinbe vurdu da ne oldu 0 etki etti:D luffy kaido’ya vurdu kaido yere yapıştı ama 0 etki.
Bilemiyorum ya garip bir olay oldu anlayamadım oda queen -in dandik meyvesini göstermek istedi herhalde jack -ten ve kaido -dan gördüğümüz kadarıyla insan formları daha güçlü belki olay farklı gelişir

Hawkins vs law olayında basit bir mantık kurdum eğer law hawkins -in kalbini eline alırsa hawkins ölmez mi kalbi eline alması yeter o kalbe bir şey yapmasına gerek yok eğer yaparsa kendi tayfası acı çeker hawkins değil ama hiçbir şey yapmazsa zaten hawkins ölmeyecek mi çünkü hawkins -in kalbi bildiğim kadarıyla hawkins meyve gücü çektiği acıyı kukla koyduğu kişilere aktarması law kalbini aldığında dövüş bitiyor
Bu yorumum hakkında bir düşüncesi fikri olan var mı bence law hawkins -in kalbini eline alsa olay biter ama bunun için law -un hakisi hawkins -ten güçlü olmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık