Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bölüm sanji-bm ve hawkins’i ezenleri kudurtacak bölüm geliyor:at:
Sanji ezen daha ezmiyordur herhalde :at: Adam wanoda coştu yahu. Hawkins < Uçan 6 diyenler belki değiştirebilir fikirlerini ama Big Mom en iyi dönüşü yaptı. Laaaaaaap diye yapistirdi yere. :mincika:

Goklerden gelen bir karar vardır. Yonko ile şaka olmaz.

Queen vs big mom beni hiç tatmin etmedi. Jinbei karşısındaki big mom ı hatırlıyorum burda hafızasını kaybetmiş ruhları olmayan big mom queen -e tek atıyor bence çok saçma bence oda ince şeylere pek kafa yormuyor queen -in dandik meyvesini gösterelim (çakmaktaş çizgi filmlerinde kaydırak görevi gören dinazor) zehirli kurbağa filan olsa çok güzel olurdu queen bom boş bir karakter gibi göründü big mom da hala güçsüz değil onuda queen yani katakuri -den 300 milyon fazla ödüllü adama tek attırarak göstermesi çok saçma madem böyle olacaktı jinbei big mom -ı gemiden atmasaydı bari çok saçma oldu. Tamam olay böyle oldu yonkou -lar inanılmaz güçlü bizimkilerin kaido -yu yenmemesi lazım abi kaido bunlara acıyıp elini yumruk yapıp eğer elimi açmayı başarırsanız adadan ayrılırım derse belki adadan ayrılır o eli açmalarıda en az 20 yıl sürer herhalde

Hawkinsi sevmiyordum iyice ayar olmaya başladım
Shabondyde itin köpeğin vasıfsızın tekiydi
Kaidonun uşağı olunca hepten itlik peşinde koşmaya başlamış
Law kalbini alsında gör o zaman yonkonun yalakalığını yapmanın ne demek olduğunu:mincika:

Bu seferde Sol kolu Yonkou(ozelliksiz) üst gormeye basladı. Nereye gidiyor bu adam boyle?

Daha kimse BM'ye zarar veremiyorken adam Queen Bm'ye zarar verir dedi ya la.

Hawkins vs law olayında basit bir mantık kurdum eğer law hawkins -in kalbini eline alırsa hawkins ölmez mi kalbi eline alması yeter o kalbe bir şey yapmasına gerek yok eğer yaparsa kendi tayfası acı çeker hawkins değil ama hiçbir şey yapmazsa zaten hawkins ölmeyecek mi çünkü hawkins -in kalbi bildiğim kadarıyla hawkins meyve gücü çektiği acıyı kukla koyduğu kişilere aktarması law kalbini aldığında dövüş bitiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık