Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunu çürütebilirim. Kalbi başkasına taksa da gücünü kullanır. Monetin kalbi CC deydi ama gücünü kullanabiliyordu. Hawkins in kalbini eline alırsa tehdite başlayabilir.

Tabi şöyle bir soru türüyor o zaman. Bu adamın canları varken kalbine kılıcı saplasa kuklalarla birlikte Hawkins mi ölür yoksa sadece Hawkins mi ölür?
Kukla'nın tüm bedenini kullanabilir. Kalbine saplasa Kukla ölecektir muhtemelen.

Hawkinse 4 çözüm var gibi. Başka fikirleri de alalım:

1 - Law kairoseki takarak meyve gücünü engelleyecek.
2 - Law hawkinsin kalbini penguine takacak meyveyi kullandırtmayacak.
3 - Law hawkinsi ışınlayıp denize sokacak
4 - Law konuşarak ikna etmeye çalışacak
Tombik ninja kadin yardima gelebilir gerci nerde oldugunu falan bilmiyorum ama olasi bir senaryo gibi geliyor

Ninja gelse ne yapacak. Hawkins zaten Law kaçırmasın diye Bepo yu farklı yere saklamış.
Tombik dediğin Shinobu diyorsan Law ona günahını vermez. :hhh:
Shinobudan bahsediyorum da lawin gunahini bile verip vermemesini gectim bu şartlar altinda yardim edip tayfasini kurtarirsa nelerini verir vermez sen orasini dusun.

Bunu çürütebilirim. Kalbi başkasına taksa da gücünü kullanır. Monetin kalbi CC deydi ama gücünü kullanabiliyordu. Hawkins in kalbini eline alırsa tehdite başlayabilir.

Tabi şöyle bir soru türüyor o zaman. Bu adamın canları varken kalbine kılıcı saplasa kuklalarla birlikte Hawkins mi ölür yoksa sadece Hawkins mi ölür?
O kalpten demiyorum. Ruh değiştirme yapıyor. Sanjiyi namiye sokmuştu mesela :D

Bu ne ya...
O kadar laflar söylediniz ki ödüm kopmuştu Kalp korsanlarına bir şey oldu diye.
Bi ara kurdum kurdum. Oda bunları öldürdü sandım, sinirlendim. Mangaya bir süre ara vermeye falan karar verdim.
Kalp korsanları öldüyse Luffy de alsın hatrını...
Diye yükseldim. En son Kaido da Law'u öldürsün, bitsin her şey diye sonlandırdım.
Bu seride bir Tashigi vardı Oda'nın işlemeyi bırakmasını istediğim, bir de Law için böyle düşünmeye başlamıştım.

Niye bu kadar büyüttünüz yahu. Bence gayet güzel bir durumda kaldı Law.
Yine he zamanki gibi bir temiz sopasını yiyecek. Sürekli handikaplı oluyordu zaten. Sonra yine bir şekilde Kaido karşısında tam güç savaşamayacak vs vs.

Hawkins'in Law'u içine attığı ikilem cidden can sıkıcı bir durum ama bence Law, bu meyvenin açığını bulabilecektir.
Tıpkı zamanında spring meyvesini yiyen adamın (adını niye hatırlamıyorum merak ettim şimdi) Bartolomeo'nun bariyer meyvesinin zayıf noktasını bulduğu gibi.
Bu arada bir güzel sopasını da yer.

Benim için sorun yok. Niye bu kadar büyütüldü anlamadım.
Gerçi Bepo'yu naaptılar, bir o keyfimi kaçırdı ama artık ne kadar gerdiyseniz beni, o bile üzmüyor beni.

Linlin'in, Queen'i sinek gibi yere yapıştırmasına ise diyecek laf bulamıyorum.

Bölüm çok güzeldi. Acayip zevklendim. Ara bile beni etkilemedi.

Law, Hawkins ile kendi adamının karakterini değiştirsin. Adamı Hawkins'in bedeninde iken Hawkins'in meyvesini kullanabilir ve kukla büyüsünü iptal edebilir. Sonra geçmiş olsun Hawkins. Mangaka isterse çözüm bulabilir.

Queen göründüğünden bu yana bi dalgaya alma, gevşeklik sergiliyordu.
Bu bölümle birşeylere güvendiği hissiyatını yine verdi.
Kalkar haftaya bir kaç kırıkla da vs biter.
Lan tek Kaido tarafını çizmemiş yav

Bu kukla muhabbeti için kan alma olsa idi Hidan gibi Zoro da kukla olurdu ne güzel. Meyveyi nerfleyecek bir şey de bulunur ayrıca

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık