Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lawın işi zor. Hawkinsin neden 4 canı var? Niye yeni can almamış? Tüm canları bitmeden yeni can alamıyor galiba. Yani 10 canı olsa 6 tanesi yok olsa, onların yerine can alabilmesi için geri kalan kendisi hariç 3 canı da kaybetmesi lazım sanırım.
Bence bilerek yapmış. Kendi adamlarını dahil etmeden böyle düz bir şekilde Law'ı tehdit etmek böyle daha kolay olurdu. :artiz:

Hengame biraz daha sürecek gibi. Aşure meraklandırdı. Nereye gidecekler acaba? Bir ihtimal Zoro ile alakalı bir durum olabilir.
Ve tabiki BİGMOM <3

Şu armamente ses efekti verse E. Oda da biz de bastı mı basmadı mı diye arada kalmasak. Bi bölüm koyu, önceki bölümlerde armament bastığı gibi çiziyor, diğer bölüm apaçık renkli çiziyor kılıçları. Ver işte bi' ses efekti bitsin bu zulüm.
Ayrıca Zoro'nun kızı kapışı eritir
Geçen bölümde de armamanet yoktu ki. Siz tutturdunuz var diye :D

Birini öldürmeden kesebilen bir adama karşı çok riskli bir kumar oynamış Hawkins. Sever gerçi oran vermeyi, kartlarla oynamayı falan.

:artiz: Law=Beyin

Ekibinden ötürü gardını düşürmemesi gerek. Düşürürse olan ekibine olur. :(
Bebek yapılan kişi, ölmeden meyve etkisinden çıkamıyor. Büyük ihtimalle haki kullanımı da buna engel olmuyor. Law'un işi çok zor yani. Bana kalsa vasıfsız adamlarından vazgeçip Hawkins'i biçsin isterdim, ama mümkün değil.

Law'ın amel defterinin iç açısı gittikçe düşüyor. Şu an 100'e gelmiştir. :byee:
Eğer ekibi de ölürse Law'ın kaderi budur derim. Adam çocukluğundan beri ölüm görüyor. :oops:

Bebek yapılan kişi, ölmeden meyve etkisinden çıkamıyor. Büyük ihtimalle haki kullanımı da buna engel olmuyor. Law'un işi çok zor yani. Bana kalsa vasıfsız adamlarından vazgeçip Hawkins'i biçsin isterdim, ama mümkün değil.
Nasıl yapacak tahmin yürütemiyorum. Dün bahsedilen tahminlerin hepsi de sıkıntıydı. Zayıf noktasını bulması gerek. Büyü konusunda başkaları zarar görse de organ yine senin organın olarak kalıyorsa Hawkins'in kalbini almasıyla Law'da tehdite başlayabilir. :oops:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık