Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Drake ile Hawkins'egüvenim azaldı bu bölüm. :(

Zoro fanboyları artık kendini Law fanı olarak gizliyor hee. Yemem ben bunları.
Tövbeeee...
Bu çok ağır oldu be. Kavgada denmez. :ühü:

X-Drake hakkında bir şey diyemem de Hawkins konusunda ben de şaşırdım. Law'un daha güçlü olduğunu düşünüyordum ama ondan bu kadar korkması beni cidden şaşırttı.
İnsan kendine rakip olarak gördüğü adamı yenebilmek için bu kadar korkakça önlem alır mı yahu? :hoo:

X-Drake hakkında bir şey diyemem de Hawkins konusunda ben de şaşırdım. Law'un daha güçlü olduğunu düşünüyordum ama ondan bu kadar korkması beni cidden şaşırttı.
İnsan kendine rakip olarak gördüğü adamı yenebilmek için bu kadar korkakça önlem alır mı yahu? :hoo:
Korkması? Onun korkusu Hawkins değil ekibine zarar gelmesi.
Hawkins, Shachi'yi yaralıyor öyle tepki vermesi çok normaldi.

Edit: Hawkins kartlarında Law ile kaderlerinin birleştiğini ve bundan kaçınılmayacağını bildiğinden bu kadar taktı bence. Ayrıca birebir de şansının düşük olduğunu tehdit unsuru bulursa şansının olacağını da gördüğünü düşünüyorum.

Hawkins kartlarına sadık birisi. Law'ın kendisini keseceğini gördü. Önlemi en iyi tehdit unsuru ekibiyle aldı. Kizaru da ölüm görmediği için ne de güzel diklenmişti. Burada Law'ın hiç bir şekilde kesemeyeceğini bilseydi. Beni 3 adamını öldürdükten sonra kesebilirsin demek yerine hiç bir şekilde kesemezsin derdi. Belki zekice belki de adice oynamış oldu.

Son düzenleme:
Aynı kötü jenerasyondanlar ve şu an Hawkins Law'un elini kolunu bağlamış durumda. Law Hawkins'i bir noktada öldürmek zorunda kalırsa öncelikle tayfasından 3 kişiyi öldürmesi gerekecek. Ha belki Law'un meyvesi bu yeteneğe karşı bir avantaja sahiptir, ruh-beden değiştirme olayı ile belki sorun hallolabilir, fakat şu an bunu ne biz net olarak biliyoruz ne de Law'un daha önce bu yeteneğe karşı bunu denediğini sanıyorum.

Kyo'ya patron diyen tipler tam it kopuk sıfatlı kişiler. Bu Kyo Wano'nun Fraki'si olabilir. Ne kadar böyle tip varsa bünyesinde toplayarak onlara ekmek ve iş vererek toplumu bunlardan koruyor. Gölgelerde çalışan gizli bir halk kahramanı olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık