Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro gömmeye amma da heveslisin he, adam tek başına savaşmıyor, bi taraftan da Hiyori'yi kolaçan ediyor, haliyle rakibine odaklanamıyor.
Boş ver. Birisi oradaki en yetkili kişiyle dövüşür. Diğeri Drake'in yancısı ile. Üstüne kaç gün geçer tayfasını koruyamaz bile. :/ Bu yüzden olmadık yerden gömmeye çalışacak normal. Vasıfsızlık kapatılmalı bir şekilde. ;)

Bu arada tekrar helal olsun Zoro'ya. Kyoshiro'yu geçmeye çalışıp hala Orochi'nin peşinden gitmeye çalışır. O ara ninja saldırır. Yinede gidip Hiyori'yi kurtarır. Daha geçen bölüm Toko'yu, Sanji'ye verdiği için gömüyorlardı. Şimdi Sanji'nin Usopp'a vermesi komik olmuş. :/

Hawkins nereye geçiyor bizim tarafa ya. Law yaptıklarının hesabını ödetmeli sonra ne isterse yapsın. :oops:

Bu adam Shachi'nin amcasına sözlü taciz ediyor diye yumruk atmaya çalıştı. Hawkinsi öylece salarsa olmaz ki. :oops:
Bege de bizimkilere neler neler yapmıştı sonra müttefik oldu. Nova karakterler ile ilgili başka planları var. Harcamaz Hawkins'i. Fala bakıp Kaido'nun yenileceğini görürse bizim tarafa geçebilir. :D

Boş ver. Birisi oradaki en yetkili kişiyle dövüşür. Diğeri Drake'in yancısı ile. Üstüne kaç gün geçer tayfasını koruyamaz bile. :/ Bu yüzden olmadık yerden gömmeye çalışacak normal. Vasıfsızlık kapatılmalı bir şekilde. ;)
Bir diyeceğin varsa buyur de kardeş, öyle arkadan konuşur gibi.
Cık cık cık. :fool:

Hani Law-Zoro kıyaslaması yaparak Zoro'yu yüceltmeye çalışmanı anlarım da, kolaysa kendisine sırıtan adamın karşısında oflayıp puflamasının da açıklamasını yapsana. :byee:

Ha sen Low'dan bahsediyorsun :D

Wano'dan önce bir kaç kişiyle iddiamız vardı, hangisi daha güçlü rakiplerle çarpışacak diye, kimdi unuttum, böyle ilerlerse pek şansı yok gibi.

Bege de bizimkilere neler neler yapmıştı sonra müttefik oldu. Nova karakterler ile ilgili başka planları var. Harcamaz Hawkins'i. Fala bakıp Kaido'nun yenileceğini görürse bizim tarafa geçebilir. :D
Bege ne yaptı? Namilere kelepçe taktı serbest bıraktı. Başka var mı?
Hawkinsin yaptıklarıyla çok farklı Bege zarar vermedi. Law, Shinobu'nun lafına atarlanıp gidebiliyorsa bu yaptıklarını Hawkins'in yanına bırakmamalı.

Bir diyeceğin varsa buyur de kardeş, öyle arkadan konuşur gibi.
Cık cık cık. :fool:

Hani Law-Zoro kıyaslaması yaparak Zoro'yu yüceltmeye çalışmanı anlarım da, kolaysa kendisine sırıtan adamın karşısında oflayıp puflamasının da açıklamasını yapsana. :byee:
Law ve Zoro kıyası yapmadım ki. :) Mangada olan durum belli onu yazdım. ;) Daha güçlü bile demedim yetkili dedim.

Basit. Belli ki güçlü birisi. Daha bir çok neden var. Gerçi hater olduğun için anlamazsın. ;)

Ha sen Low'dan bahsediyorsun :D

Wano'dan önce bir kaç kişiyle iddiamız vardı, hangisi daha güçlü rakiplerle çarpışacak diye, kimdi unuttum, böyle ilerlerse pek şansı yok gibi.
Cidden yok gibi. :D Mugiwara tayfası olmadan hiçbir şey yapamayacak zaten belli. Zoro falan basmasa daha bekleyecekti köşede aman tadımız kaçmasın diye. :/ Keratayı severim, ancak fazla basiretsiz.

Law ve Zoro kıyası yapmadım ki. :) Mangada olan durum belli onu yazdım. ;) Daha güçlü bile demedim yetkili dedim.

Basit. Belli ki güçlü birisi. Daha bir çok neden var. Gerçi hater olduğun için anlamazsın. ;)
Direk bunu yaptın. Sırf Zoro hakkındaki durumu küçük bir şeymiş gibi göstermek için boşuna uğraşa girdin.
Şimdi bir de inkar etme derdine girmişsin.
Ne gerek vardı ki? Senin fikrin bu. Arkasında dur.
Farkındaysan bu çabana karşılık bir şey bile demedim. :bilmem:

Bölümde olanı söylemek ne güzel haterlık diye tanımlanıyor. Böyle yaftalanmamak için methiyeler düzmek gerekiyor herhalde.
Öğrendiğim iyi oldu. :sapkali:

Direk bunu yaptın. Sırf Zoro hakkındaki durumu küçük bir şeymiş gibi göstermek için boşuna uğraşa girdin.
Şimdi bir de inkar etme derdine girmişsin.
Ne gerek vardı ki? Senin fikrin bu. Arkasında dur.
Farkındaysan bu çabana karşılık bir şey bile demedim. :bilmem:

Bölümde olanı söylemek ne güzel haterlık diye tanımlanıyor. Böyle yaftalanmamak için methiyeler düzmek gerekiyor herhalde.
Öğrendiğim iyi oldu. :sapkali:
Biraz Law hakkında olanları da yaz bakalım. Kaç gün geçmiş neredeydi Law? Ekmek falan mı koymuşlar acaba ondan mı gelemedi? :(

Bu arada mangada olan durum Law'ın bir yancı ile eşleşmesi. ;) Bunu söylemek kıyas olmadı eşleşmeleri yazdım. Zoro, efendi dedikleri Kyoshiro ile eşleşti. Law ise Drake'in yancısı Hawkins ile. İyi bir adım olacak Law için Kaido dövüşü öncesi. Basamakları çıkması gerek.:hhh: Tabi düşman tarafına katılmazsa. Hainlik yapabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık