Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güç kazanmasını gerçekten istiyorum. Böyle bir meyveye sahip olmasına rağmen çok kısıtlı. Ekibinden birine ciddi zarar gelirse belki öfke patlamasından çıkar bir şeyler.

Şimdi buna göre çok abartı bir örnek olacak ama aklıma şuan bi o geldi. İchigo'nun Ulqi tarafından yenilip Orihime'nin çağrışlarına Hollow olarak geri dönmesi gibi falan. Ekibi zarar gördükçe Law'a da olsa bir şeyler çok mu istek üzerine uçmak oldu. :flaugh:
Op böyle bir manga değil. :D

Fakat seni şu sevindirebilir. Law'ın çok çeşitli saldırısını görmedik. Farklı yetenekler kullanıp tayfasını kurtarabilir ya da dövüşü erteleyebilir.

Dövüş zaten bir şekilde ertelenecek. O yüzden Hawkins vs Law'a çok takılma. Hawkins bizim tarafa geçer önünde sonunda.

Sonrasında ne olur bilemem ama Kyoshironun bi esnemediği kalmış yahu :(
Hatıslarsan başlarda Kamazo'da Zoro ile çarpışabiliyordu.
Adam eğleniyor yahu. Ne esnemesi.
Şey gibi eğleniyor. Hani küçük bir çocuk sana vurmaya çalışır da kafasından tutarsın. Onun da kolları boşa savrulur ya.

İşte tam öyle eğleniyor. :good:
Zoro gömmeye amma da heveslisin he, adam tek başına savaşmıyor, bi taraftan da Hiyori'yi kolaçan ediyor, haliyle rakibine odaklanamıyor.

Op böyle bir manga değil. :D

Fakat seni şu sevindirebilir. Law'ın çok çeşitli saldırısını görmedik. Farklı yetenekler kullanıp tayfasını kurtarabilir ya da dövüşü erteleyebilir.

Dövüş zaten bir şekilde ertelenecek. O yüzden Hawkins vs Law'a çok takılma. Hawkins bizim tarafa geçer önünde sonunda.
Hawkins nereye geçiyor bizim tarafa ya. Law yaptıklarının hesabını ödetmeli sonra ne isterse yapsın. :oops:

Bu adam Shachi'nin amcasına sözlü taciz ediyor diye yumruk atmaya çalıştı. Hawkinsi öylece salarsa olmaz ki. :oops:

Hawkins ışınlanma için önlem almış. Bölmeyi de biliyor. Ona önlem alabilir mi bilmiyorum ama düşünmemiş midir?
Bu dövüşten Law gücüne bir şeyler katsın isterim. Kaido karşısına çıkmadan basamak olur onun için.
Hawkinse böyle saldırısı etki etmiyor. Direkt kuklalar bölünüyor. Daha önce zaten böldü law. Kuklalar da ölmedi. Hawkinsin meyvesini anlatamadım gitti size. Kuklalar ölene kadar hawkinse zarar verilemez meyve iptal edilmedikçe.

Hawkinse böyle saldırısı etki etmiyor. Direkt kuklalar bölünüyor. Daha önce zaten böldü law. Kuklalar da ölmedi. Hawkinsin meyvesini anlatamadım gitti size. Kuklalar ölene kadar hawkinse zarar verilemez meyve iptal edilmedikçe.
Şimdi 4 canım var diyor ama adamları bölündükten sonra sıra kendisinde. :D
Ha ama sonrasında yazdığın gibi adamlarını böldü diyelim tekrar bölse tekrar tekrar adamları mı bölünmüş oluyor yani. :(

Biraz acımasız olsun ya. Boşuna mı gaddar/psikopat dediler bu adama. :gamyon:

Diğeri için herhalde en makulu Law infaz alanının dağılmasını bekledi. Yani bir nevi Yasu'nun ölümünü de izlemiş oluyor. Orası karışınca da ortaya çıktı. :oops:
Meyvesinin yeteneğinden dolayı öyle deniyor ona.
Yoksa Law 26 yaşında olmasına rağmen oyuncak ayısıyla dolanan adam. Ne gaddarlığı? :fool:

Zoro gömmeye amma da heveslisin he, adam tek başına savaşmıyor, bi taraftan da Hiyori'yi kolaçan ediyor, haliyle rakibine odaklanamıyor.
Ne gömmesi yahu. Olanı söylüyorum.
Hiyori'yi falan kolaçan ettiği de yoktu. Bütün benliğiyle Orochi'yi öldürmeye odaklanmıştı. O kadar ki her şeyi boşverdi. Daha geçen bölüm gördük.
Kızın çığlığını duymamış olsa Sanji kurtaracaktı kızı.

Ha ama sonrasında yazdığın gibi adamlarını böldü diyelim tekrar bölse tekrar tekrar adamları mı bölünmüş oluyor yani. :(
Evet tekrar adamlar bölünecek. Bölme öldüren bir saldırı değil. Milyonlarca kere bölünürler Hawkins çizik bile almaz.

Ya niye illa bölünme üzerine gidiliyor ki. Benim bildiğim sadece darbeler kuklalara aktarılıyor.
Yani darbe işlevi görmeyen bir müdahale belki Hawkins'te kalabilir.
O yeteneğin bir zayıf noktası olmalı.

Ya niye illa bölünme üzerine gidiliyor ki. Benim bildiğim sadece darbeler kuklalara aktarılıyor.
Yani darbe işlevi görmeyen bir müdahale belki Hawkins'te kalabilir.
O yeteneğin bir zayıf noktası olmalı.
Teach Hawkinsin meyvesini iptal Edip kuklalara zarar gelmeden evire çevire döver.
Kairoseki takılarak yenilebilir. Ruh değiştirme yapılabilir. Işınlayıp suyun içine sokup meyvesini kullanması engellenebilir. Ama meyve iptal olmaz suya düşünce. Sadece kendisi kullanamaz. Benzer çözümler var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık