Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2.ye tavım 3. darbeye kalmaması lazım bana göre. 2. de şuanki handikapından dolayı. Luffy G4 mod kullansa kevgire çevirir o Queen'i orada BM'ye mi direnecekmiş?
Demiyorum artık bir şey. Mf'de Sengoku, Rosa'da Fuji rezil oldu, Jack o gemiye direnir diyen çıktı mı diye bölüm yorumlarını kontrol edecem.

Bir senle ben Queen'in kalkamayacağını düşünüyoruz herhalde.

Harbi kalkarsa Yonkou=Amiral=Sağ kol=Mihawk derim derim.
Ben kalkar demiyorum da kalksın diyorum.
Queen yerden kalkamazsa Bigmom orada taş üstünde taş, gövde üstünde baş bırakmaz. Kadının açlık krizi başladı. Birinin gazını alması lazım. Bir süre queeni dövsün. Aklı yerinde değil, belki yorulur, bunalır falan oradakiler kurtulur.

Şu sahnede hepi topu gattling yapmış ki kendisi Kata vssinde ne kadar uzun dövüşebildiğini göstermişti, Luffy'nin bu kadar kısa sürede nefes nefese kalmasını Kaido özel bir şey yaptı herhalde falan diyenlerin gene bir nefeslenme paneline can hıraş bir şekilde maden bulmuş gibi atlamaları beni neden şaşırtmadı acaba:D?
Hâlbuki iki tarafta da rakibinin işini hızla bitirmeye çalışıp da soluksuz kalan iki karakter var. Kaido karşılık bile vermezken vurduğu için nefessiz kalan Luffy'e sadece bu panelden bir şey denilemeyecekse, Orochi'yi kaçırmamaya çalışıp da önündekinin işini hızlı bitirmeye çalışıp da nefes nefese kalan adama da bir şey denilemez bana göre.

Bu adam bence intiharı görkemli olsun istiyor, ne olursa olsun öleyim falan diye değil. Sanmıyorum ki kıytırık yok meyve yemekmiş, yok denize atlamakmış gibi şekillerde ölmek istesin. O yüzden sanmıyorum.
Şu malum Zoro'cuların yorumlarını da atsana buraya o bölümde ki "bahane bunlar falanlar filanlar" :D şimdi Zoro'ya olunca bu olay niye dalga geçmesinler ki geçerler "açlıktandır açlıktan" gayet yerinde bence. Zoro'nun Kaido'su işte Kyo. Yani zamanında kendilerine yapılmış bir şeyin aynısı Zoro'nun başına gelince ve biraz dalga konusu olunca niye sorun oluyor ki aynısı Luffy içinde yapıldı o bölümde.

Şu sahnede hepi topu gattling yapmış ki kendisi Kata vssinde ne kadar uzun dövüşebildiğini göstermişti, Luffy'nin bu kadar kısa sürede nefes nefese kalmasını Kaido özel bir şey yaptı herhalde falan diyenlerin gene bir nefeslenme paneline can hıraş bir şekilde maden bulmuş gibi atlamaları beni neden şaşırtmadı acaba:D?
Hâlbuki iki tarafta da rakibinin işini hızla bitirmeye çalışıp da soluksuz kalan iki karakter var. Kaido karşılık bile vermezken vurduğu için nefessiz kalan Luffy'e sadece bu panelden bir şey denilemeyecekse, Orochi'yi kaçırmamaya çalışıp da önündekinin işini hızlı bitirmeye çalışıp da nefes nefese kalan adama da bir şey denilemez bana göre.

Bu adam bence intiharı görkemli olsun istiyor, ne olursa olsun öleyim falan diye değil. Sanmıyorum ki kıytırık yok meyve yemekmiş, yok denize atlamakmış gibi şekillerde ölmek istesin. O yüzden sanmıyorum.

İşte birisi en güçlü canavar olan Kaido'nun önünde nefes nefese alırken, diğeri de Kaido'nun talan ettiği ülkenin liderinin en güçlü 3 elemanından birinin önünde nefes nefese kalıyor.:a: Mangaka eşit iki karakteri, yine eşit göstermiş.:hhh:

O değilde Kaido yuzune darbe aldigi halde hicbir sey olmamis gibi ayaga kalkmis ya la.

Edit:G4'un haki ve enerji bakımindan baya yuksek bir form olduğu icin Luffy'nin boyle yapmasi normal gibime geliyor. Katakuri ornegi saglikli degil. Arada g3 kullanıp g2 kullanımıda mevcut. Zoro ve Luffy'nin boyle karsilastirilmasi da saglikli degil.

Son düzenleme:

Vallaha beni yanıltmadın teşekkürler. İnanır mısın bilmiyorum ama mesajımı arttığından sonrasında acaba bu yorumu ne zaman yazacak diye beklemeye başlayıp söyleyeceğim karşı argümanı hazırlıyordum.

1- Luffy'nin Kaido'dna öncesinde Katakuri gibi bir adama karşı kaç saatlik performansını gördük. Onda bile kolay kolay böyle bir duruma düşen Luffy görmedik. En başta Kaido karşısında daha ilk dakikadan böyle bir duruma düşmesi tabiki garibe gidiyor.

2-Zoro'yu şu zamana kadar Kyoshiro gibi çok güçlü bir kişi izlenimi veren adam karşısında görmemiş olmamız. Onun dışında Zoro'nun tepkisi de yorulmuş olduğunun cok güzel kanıtı.

Kim lan bu admandiye hem öfke hem yorgunluk karışımı bir tepki veriyor. Zoro'nun bir türlü Kyoshiro'yu gecemiyor olduğu için sinirlenme ye başladığı da çok açık. Kyoshiro'nun da bunun farkında olarak sırıtıyor olduğu da açık. Aslında bunları sen de düşünmüşsündür ama işte yazmak lazım.

İşte birisi en güçlü canavar olan Kaido'nun önünde nefes nefese alırken, diğeri de Kaido'nun talan ettiği ülkenin liderinin en güçlü 3 elemanından birinin önünde nefes nefese kalıyor.:a: Mangaka eşit iki karakteri, yine eşit göstermiş.:hhh:
Alaka yok. Biri karşılıklı dövüşte işi hızlı bitirmeye çalışırken nefes nefese kalırken, diğeri kendisine bir şey işlemeyen adama vururken nefessiz kalıyor. Çok sert cansız cisime vurması ile arasında fark yok Kaido'ya vurması ile. Buradan çok güç çıkarımı yapmak çok yemez, Kyoshiro'nun bayağı güçlü olduğunu gösterir ki Denjiro olduğu düşünülen bir adam için yeterince normal. Bunlardan diğeri Jack'le yeterince kapışabiliyordu gerçi uzun bir dövüşte Jack ne yapardı belli olmazdı tabi. Böyle adamlar tek yemez kolay kolay zaten.

Zoro karizma fazlalığından ölecek.

Hawkins ve Law'un atışmaları hoşuma gitti. Aynı şeyi hedefleyen rakiplerin böyle konuşması gerek birbirleriyle, ittifak olması değil.

Kyoshiro bu manganın ichimaru gin’i çıkacak belli.

Sanji kadını kurtarmak istedi ama drake izin vermiyor. Adamın görevi zaten sanji’yi yakalamak. Kyoshiro ise shogun’u koruyor. Zoro shogun’u kovalamayı bıraktıktan sonra kyoshiro’nun zoro’yu kovalamaması normal.

Sanjiye acıdım bu bölüm. Kırk yılın başı ödülü zoroyu geçmiş bi söyleme fırsatı bulamadı.

Bu arada queen tek yemedi. Big mom zaten “yemeği ver lan” diyerek dalıyor. Derdi queen’i indirmek değil zorla yemek almaya çalışıyor.

Bir de queen tek yemese de luffy’e karşılaştırmak aşırı mantıksız. Big mom vinsmokelara bile böyle tek atmadı. Kaido direk fiziksel olarak hayvan bi karakter. O adam bi zahmet kafaya balyoz geçirince tek atsın. Linlin’in özelliği ise meyvesi. Fiziksel olarak kaido seviyesi olsa prometheus kullanınca ne olacak?

Zaten kadın direk vurmamış bile. tutup yere çarptırmış. Ne kadar sert çarptırırsa çarptırsın yer toprak sonuçta. Queen topraktan darbe alıyor.

Edit: luffy big mom’a niye tepki vermedi lan? Şimdiden unuttu mu kim olduğunu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık