Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ortası yok galiba bu işin. :S İlla övmek ya da yermek gerekiyor Zoro'yu. Killer'in ve Zoro'nun yaşadıkları sonucunda gayet doğal bir vs olarak görmek yasak sanki.

Yüzü yanıktır o yüzden yanıklarını saklıyordur diyebilirler.
Zoro bu şekilde karşımıza çıksa nickim kadar eminin daha önceki bandajlarıyla bunun kıyaslandığı tuğla yazılardan oluşan bir konu açılır Zoro Teqçi diyen arkadaşlar orada da Zoro Wano Arcda %50 handikaplı şu sargılara bak falan diyecekti.

Adamın kafası bile sargılı, bilekleri sargılı kılıçları tam sallayamıyor olabilir falan denilebilirdi. Kılıçlarını da Kaido'ya falan kaptırmış olabilirdi,şimdi kullandığı kılıçlar çöp olacaktı,yediği Smile şeytan kişiliğini bastırdığı için gücü düşmüş de olabilirdi.

Her şey o kairoseki zımbırtısının ortadan kalkmasına bağlı. İşte o an denizde gelgitler başlayacak, ada derinden sarsılacak, log pose'lar çıldıracak, ağır radyasyondan milletin genleri değişecek, çocuklar sakat doğacak! Kıyamet kopacak kıyamet!
Güzel. Bazı şeylerin net bir şekilde görülebiliyor olması beni sevindirdi.

Adama özel konu açıldı, gözlemi şöyle iyi böyle iyi diye diyorum. Madem o kadar iyi, en azından o saldırıdan kaçması lazımdı. Millet geleceği görürken, Zoro da bari o muhteşem gözlemiyle o saldırıyı atlatsın di mi? Burada anlatılanı anlamak zor olmasa gerek.

Yahu gafil mafil, sonuçta Zoro da bayıldı mı? Demek ki Killer'da da o atağı yapacak güç varmış. Ama bazılarına kalsa o atağın Zoro'da hiçbir etkisi olmadı. Bakıyoruz o bayılmadan sonra Zoro kaç bölüm acısını çekti ve çekiyor. Ama ne hikmetse bu noktalar görmezden geliniyor.:bilmem: Bu kadar kapatılmasın bu gözler!!!
Yahu korsanfan.com Oda'nın resmi sitesi mi ona yazılanlar üzerinden eleştiri yapıyorsun? Seride amiral yonkouda bile o kadar ileri gözlem yok (Kaido Luffy'yi, Linlin herkesi, Akainu arkasından gelen Wb'yi veya Shanksı farketmedi, Aokiji Jozu'yu Marco'yu fark etmedi.) Bunlar en ağır toplar. Doflamingo'yu saymıyorum bile kaç kere yedi. Bunlar da mı düşük bari bir de Zoro'dan bekliyorsun her saniye yapmasını? Sen anlamıyorsun.
Killer supernova, belli seviyede bir adam ve bu adama tek attı mı? Evet. Saldırı gücü yerindeyse kendini de o güçle savunabilirdi, savunabildi mi peki? Hayır. Her ne olursa olsun Zoro bayıldı gerisi beni ilgilendirmez dersen Hody de Luffy'yi öldücekti kan kaybından. Banane banane yaraları açıldı ondan diyor musun ona?

Şaşkınlıkla içerisindeyim spoiler de 90 sayfa. Bölümde bile zorken.
Bu gün spoiler okumadan okuyacağım. Yarını bekliyorum.

Yahu korsanfan.com Oda'nın resmi sitesi mi ona yazılanlar üzerinden eleştiri yapıyorsun? Seride amiral yonkouda bile o kadar ileri gözlem yok (Kaido Luffy'yi, Linlin herkesi, Akainu arkasından gelen Wb'yi veya Shanksı farketmedi, Aokiji Jozu'yu Marco'yu fark etmedi.) Bunlar en ağır toplar. Doflamingo'yu saymıyorum bile kaç kere yedi. Bunlar da mı düşük bari bir de Zoro'dan bekliyorsun her saniye yapmasını? Sen anlamıyorsun.
Killer supernova, belli seviyede bir adam ve bu adama tek attı mı? Evet. Saldırı gücü yerindeyse kendini de o güçle savunabilirdi, savunabildi mi peki? Hayır. Her ne olursa olsun Zoro bayıldı gerisi beni ilgilendirmez dersen Hody de Luffy'yi öldücekti kan kaybından. Banane banane yaraları açıldı ondan diyor musun ona?
Saldırı gücü yok ve üzerine tek yedi de Zoro neden baygınlık geçirdi hemşehrim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık