Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
- While Sanji argues with Zoro, X transformed Drake completely appears behind Sanji and tries to bite him, but Sanji, who continues with Toko in his arms, eludes him.
- Sanji kicks him in the patch, although he does not do much to X Drake.
Sanji reyiz hızını konuşturmuş yine. Ama saldırıları açısından Dj'nin filan sökmediğini anlamalı artık.

WCI'dan sonra Zoro'yu sağı solu bandajlı elinde de kendisine ait olmayan kılıçlarla Smile yemiş halde görsek ne handikapı olacaktı çok merak ediyorum.
Bandajı süs olsun diye takmış silahları da saklamıştır bir yere mi diyecektiniz. Konu Killer olunca ne yaşadığını görmedik pek kötü durmuyordu diyorsunuz da.

Sadece 1 2 bölümde beklendiğine dair kimse bir şey demedi sadece 944'de olacak diye bir şey yok, dolayısıyla saçma değil.

Seride geleceği gören 2 tane adam var bilinen. Sanki herkeste varmış gibi söylemen saçma. Killer da supernova Zoro da. Killer gafil yakalayıp deldi adamı, Zoro da gafil avlanmasının kendi hatası oldugunu söyledi. Killer tırpanı saplayıp Zoro da gücünü kullanınca çekemedi. Sonra da tek attı yaralı haliyle. Sanki haftalardır anlatılmamış da çocuk gibi sana özel ilgi gösterip baştan yazmamı istiyorsan yazdım.
Adama özel konu açıldı, gözlemi şöyle iyi böyle iyi diye diyorum. Madem o kadar iyi, en azından o saldırıdan kaçması lazımdı. Millet geleceği görürken, Zoro da bari o muhteşem gözlemiyle o saldırıyı atlatsın di mi? Burada anlatılanı anlamak zor olmasa gerek.

Yahu gafil mafil, sonuçta Zoro da bayıldı mı? Demek ki Killer'da da o atağı yapacak güç varmış. Ama bazılarına kalsa o atağın Zoro'da hiçbir etkisi olmadı. Bakıyoruz o bayılmadan sonra Zoro kaç bölüm acısını çekti ve çekiyor. Ama ne hikmetse bu noktalar görmezden geliniyor.:bilmem: Bu kadar kapatılmasın bu gözler!!!

Killer de smile trajedisinin bir parçası olmuş yazık gülerek ağlıyor ama Zerre acımadım desem yeridir.Küçücük kız çocuğunu öldürmek için tereddüd etmedi bile. Gerçi adı Killer olan birinden de başka ne beklenir ki
Adamlar korsan, mugiwara gibi sevgi yumağı değil. :bilmem:

Ortası yok galiba bu işin. :S İlla övmek ya da yermek gerekiyor Zoro'yu. Killer'in ve Zoro'nun yaşadıkları sonucunda gayet doğal bir vs olarak görmek yasak sanki.
WCI'dan sonra Zoro'yu sağı solu bandajlı elinde de kendisine ait olmayan kılıçlarla Smile yemiş halde görsek ne handikapı olacaktı çok merak ediyorum.
Bandajı süs olsun diye takmış silahları da saklamıştır bir yere mi diyecektiniz. Konu Killer olunca ne yaşadığını görmedik pek kötü durmuyordu diyorsunuz da.
Yüzü yanıktır o yüzden yanıklarını saklıyordur diyebilirler.

Adanın manyetizması darman duman olacak. Yürü be Kid reyiz.
Her şey o kairoseki zımbırtısının ortadan kalkmasına bağlı. İşte o an denizde gelgitler başlayacak, ada derinden sarsılacak, log pose'lar çıldıracak, ağır radyasyondan milletin genleri değişecek, çocuklar sakat doğacak! Kıyamet kopacak kıyamet!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık