Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Killer bence Sanji'den güçlü olabilir. Tam güçlü bir dövüşte de Zoro'nun Killer karşısında zorlanması Zoro'nun gücüne hakaret değildir bence.

Kamazo'nun Killer çıkması bir bana mı saçma geliyor?

Hadi bu olay gerçek diyelim ortalıkta dönen Kamazo'da bandaj vardı o zaman neden handikap muhabbetlerini yapmadınız diyenler herkes o herifin stili öyleydi diye algılamış olabilir mi? Hadi diyelim ki gururunuza yediremediniz işinize gelmedi.

Zoro Shabody'de bandajlı dolaşıyordu iyileşemediği için aynı hassasiyeti şimdi neden gösteremiyor kimse?

Hadi bu olay gerçek diyelim ortalıkta dönen Kamazo'da bandaj vardı o zaman neden handikap muhabbetlerini yapmadınız diyenler herkes o herifin stili öyleydi diye algılamış olabilir mi? Hadi diyelim ki gururunuza yediremediniz işinize gelmedi.

Zoro Shabody'de bandajlı dolaşıyordu iyileşemediği için aynı hassasiyeti şimdi neden gösteremiyor?
Aynı hassasiyeti Dof'a bir göster hele delikanlı adam içten yanmalı motor oldu ama Bellamy'nin Luffy'e olan etkisinden daha az pay biçtiniz :artiz:

O çok sevdiğiniz şeyden bahsedelim madem handıkaplıydı dövüş esnasında bu farkedilir olsaydı :oleyo2:

Açlıktan bayılıyor değil, sadece açlıktan bayılıyor demiyoruz. Adam koymuş oraya onu diyoruz. Adamın koyduğu şeyi niye görmezden geldiğini açıkla o zaman ?
Ben de Zoro aç değil demedim kimseye. Ama Zoro'yu savunmak hoşuna giden,karakteri seven herkes açlıktan bayıldı diye tutturmuş gidiyor. Benim bir şeyi görmezden geldiğim yok aksine tartıştığım kişiler çoğu şeyi görmezden geliyor. Daha açıklayıcı uzun bir mesaja dönüşüyor bu Killer sayfasındansa spoiler yorumlarından cevabı vereyim.

Zoro için handikap sayılan unsurlar. Aç olması, silahının birisine sahip olmaması ve iki versus bir yaptığı iddaası.

Wano zaten kıtlık içinde olan bir ülke yani kim için aç desek yok o tok diyemezsiniz. Bir Kaido ve adamları iki Orochidir tok olan. Ha Zoro ekstra aç dersiniz o da sizin yorumunuz olur.
Zoro'nun silahı eksikti diyorsunuz ama Zoro bitirici darbeyi vuruken üç silaha sahi Killer ise tek. Bunun da Killer'dan darbe yemek uğruna Zor'nun yaptığı bir taktik olduğunu da biliyoruz.
İki versus bir diyorsunuz gören Gyukimaru Law'ın Doflamingo'ya saldırdığı gibi Zoro'ya saldırdı sanacak durum hiç öyle değil. Zoro bayılınca adam çekip gidiyor. Ne kadar ciddi saldırdığı büyük tartışma konusu.

Zoroyu savunanlar sadece bunlardan bahsedip Zoro süpernova tekledi yea diyor. Bense olayı Killer açısından da değerlendiriyorum. Gel beraber bakalım o tarafta durum ne.

Bir kaç hafta önce tayfası ve kaptanı ile beraber Kaido tarafından hiç edilmişler. Tayfası ve kaptanı Kaido'nun eline düşmüş. Luffy,Kid ve Law'ın tayfasına yapılanlardan bildiğimiz kadarıyla Canavar Tayfası pek misafirperver değil.(Hatta yamyam çıkacaklar diyorum ben)
Zoro'nun bir silahı yerinde değilken Killer daha önce gördüğümüz iki silahını da kaybetmiş durumda. Tayfasını kurtarmak için Orochi'nin adamı olmuş halde. Gelecek iki bölümde de daha neler yaşadı öğreneceğimizi düşünüyorum. Yüzü ve kolları yara almış gibi sargı içerisinde buna rağmen Zoro ile bir süre sürtüşüyorlar. Tek hasar veren darbe vurabiliyor(dediğiniz gibi Zoro buna izin veriyor ancak tırpanı çalmak için Zoro'nun uyguladığı bir taktik) vurduğu bu darbenin ardından Zoro tarafından mağlup ediliyor ancak Zoro da ayakta kalamıyor.

Şöyle geri çekilip iki karkaterin de yaşadıklarına eşit mesafeden bakıyorum daha önce bayıltması ve daha sonra bayılması ile Zoro dövüşte üstünlük sağlamış ama dediğiniz gibi durumlar Zoro'nun alehineymiş gibi durmuyor.

Zoro Shabody'de bandajlı dolaşıyordu iyileşemediği için aynı hassasiyeti şimdi neden gösteremiyor kimse?
Çünkü o Erza pardon Zoro.

O kadar ortalığı ayağa kaldırdıktan sonra, sonucunda Zoro'nun bayıldığı bir dövüş ile sevinecektiniz madem, ne gerek vardı o kadar altı boş mesaj atmaya?

Adamların beklentileri ile dalga geçmişin, amma velakin kendi beklentileriniz de ortada kalmış...Aradaki tezatlığı görmüşsündür umarım.
Beklenti 944 teorisi yüzünden; bu da yeni değil senelik teori. 941 942 gibi yazman tezat.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık