Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro serinin güçlülerinden ama kabul etmek gerekirse
Kendinden emindi derken yeneceğine emindi. Yaralanmış olabilir, işkence görmüş olabilir de, adam yaralı gibi mi hareket ediyordu? İstediğin gibi inceleyebiliriz o bölümü. Yanlış anlama yine tabi ki bildiğimiz Killer değildir de, durumları eşitti bana göre.

Zoro'nun açlığı ise direk orijinal çeviride geçiyor. İster kabul edin ister etmeyin.

Bana manga sayfası ile bunu göstersene. Bak ben spoilerda geçen bilgilere göre konuşuyorum.
Manga sayfası mi bandajları görmen için foto mu atayım ? Zoronun açlığını mı konuşalım şimdi adam zorodan daha uzun süredit wanoda aç olmadığı ne malum

Arc sonu Killer falan fasa fiso gelecek arkadaşlar. Ayrıca Zoro, Killer'i kesti geçti işte, dövüşün kazananı Zoro.

Diğeriyle uğraşırken yara aldı ya orada. Bir anlık dikkatsizlik oldu işte.

Zoro serinin güçlülerinden ama kabul etmek gerekirse

Manga sayfası mi bandajları görmen için foto mu atayım ? Zoronun açlığını mı konuşalım şimdi adam zorodan daha uzun süredit wanoda aç olmadığı ne malum
Bana handikap sağladığı sayfayı göster o bandajların. Orochi'nin adamı olarak iş yapıyor. Aç mı kalacak? Daha ne zaman o bandajların koyulduğunu bilmiyoruz, kesin yaralı değil mi? Haydi, bana ne zaman yaralandığını falan göster diyorum. Bandajlar var diyorsun. :/

Eldeki bilgilere göre kesin konuşan sensin. Objektif bakamayan ben.

Killer vs zoro -yu çok takıyorsunuz yok killer şu durumda yok zoro aç zaman geri alınamıyor olaylar bu şekilde gelişti killer tayfası için işkence çekmiş filan zoro -mihawktan eğitim almış inanılmaz torpilli bir tayfanın üyesi zoro killer -ın güçlü olduğunu kabul edip çok güçlü bir saldırıyla yendi olay bu olaylar bu şekilde gelişti karşılaştırmanız saçma hikayenin muhteşemliğinden etkilenmeniz gerekirken siz hikayeye tükürüp duruyorsunuz GARİP

He bandaj varsa handikap vardır yani ? Öncesinde ne olduğu önemli değil. Vardır bir şeyler diyorsun ? Kaido, Kid ittifakının kafasına düşeli kaç gün oldu ? Diyelim 2 hafta. Killer yaralandıysa bileee.. Evet, yaralandıysa bile 2 haftalık süreçte iyileşemeyecek mi ? Ülen daha 3 gün önce kafası yarılan Luffy ayağa kalktı, içinden orak geçen Zoro ayaklandı dövüşüyor da Killer nasıl bir yara almış ki bu kadar günde iyileşmemiş ? Hayır, Killer Zoro'yla dövüşürken yaralı olduğuna dair bir belirti göstermiş olsa hadi yine neyse diyeceğim. İlginç! Hani tüm bunlardan sonra olayın yara ya da handikapla bir ilgisi olmadığını Killer'ın kimliğinin ortaya çıkmaması için yapılmış bir oyun olduğunu belki de aynı zamanda Oda'nın asistanlığını yaptığı adamın serisi olan Kenshin'in baş kötüsü olan Shishiu'ya Wano givi bir yerde değinmek istenildiğini düşünmek çok mu zor bir şey ?

Killer yaralı. Neden? Bandaj var.
Yaralı olduğuna dair en ufak bir belirti var mı ? Yok. Ama olsun. Yaralıdır o.
Luffy, Zoro, Kid iyileşmiş Killer neden iyileşmemiş ? Özel ilgiye ihtiyacı var belki ne bileyim.
Zoro Killer'ı almadı, Killer Zoro'yu aldı. Fanboyluk yapma.

Ne diyelim...

Ok. Sensin.
Harbi şoklar içindeyim. Bandaj var ama yara yok... Ne diyeyim sana.

Adam güle isteye smileda yemiştir sıfır işkence görmemiştir.

Adam o kadar gezdi iyileşsin sıktı gerçekten ama zoro luffynin acılarını aldığında yaralıydı taaaaa Sabondiye kadar iyileşmedi amiral karşısında hareket bile edemiyordu bu normal. Oysaki tbta yaralananların tamamı iyileşmişti bi zoro hareket edemiyordu.

Kendinden emindi derken yeneceğine emindi. Yaralanmış olabilir, işkence görmüş olabilir de, adam yaralı gibi mi hareket ediyordu? Ne zaman yaralandı, süreç nasıl oldu? Bilgimiz ne kadar bu konu hakkında? İstediğin gibi inceleyebiliriz o bölümü. Yanlış anlama yine tabi ki bildiğimiz Killer değildir de, durumları eşitti bana göre.

Zoro'nun açlığı ise direk orijinal çeviride geçiyor. İster kabul edin ister etmeyin.
Ben Zoro aç değildi demiyorum. Lütfen doğru okuyun. Zoro da aç değil gibiydi ama bir baktık ki savaştan sonra, adam açmış. :S

Ayrıca arkadaşın dediği doğru. Zoro da şu an belli bir süre ilerleyebiliyor. Ama yaralı. Hemen iyileşti mi yani?

Bende durumları eşit olabilir diyorum. Net değil sonuçta. Benim karşı çıktığım şey Zoro sanki Killer ile yakın değil de tek atacağı biriymiş gibi konuşulmasıydı. Halbuki Killer'in görünürde bile tamamen zıt bir hale gelmiş. Adam sargıları karakter tasarımı için giymiyor sonuçta.

He bandaj varsa handikap vardır yani ? Öncesinde ne olduğu önemli değil. Vardır bir şeyler diyorsun ? Kaido, Kid ittifakının kafasına düşeli kaç gün oldu ? Diyelim 2 hafta. Killer yaralandıysa bileee.. Evet, yaralandıysa bile 2 haftalık süreçte iyileşemeyecek mi ? Ülen daha 3 gün önce kafası yarılan Luffy ayağa kalktı, içinden orak geçen Zoro ayaklandı dövüşüyor da Killer nasıl bir yara almış ki bu kadar günde iyileşmemiş ? Hayır, Killer Zoro'yla dövüşürken yaralı olduğuna dair bir belirti göstermiş olsa hadi yine neyse diyeceğim. İlginç! Hani tüm bunlardan sonra olayın yara ya da handikapla bir ilgisi olmadığını Killer'ın kimliğinin ortaya çıkmaması için yapılmış bir oyun olduğunu belki de aynı zamanda Oda'nın asistanlığını yaptığı adamın serisi olan Kenshin'in baş kötüsü olan Shishiu'ya Wano givi bir yerde değinmek istenildiğini düşünmek çok mu zor bir şey ?

Killer yaralı. Neden? Bandaj var.
Yaralı olduğuna dair en ufak bir belirti var mı ? Yok. Ama olsun. Yaralıdır o.
Luffy, Zoro, Kid iyileşmiş Killer neden iyileşmemiş ? Özel ilgiye ihtiyacı var belki ne bileyim.
Zoro Killer'ı almadı, Killer Zoro'yu aldı. Fanboyluk yapma.

Ne diyelim...

Ok. Sensin.
Kendine ait silahlarla dövüşmedi, biz bilmiyor muyuz hangi silahlarla nasıl savaştığını ? Biz 50 tane Killer dövüşü izlemedik mi ? Eee o zaman neden kendine ait silahlarla savaşmıyor ? Galiba silah seçerken kendime göre silah almıyayım demiştir, sonuçta güçlü olmasına gerek yok, kurtarması gereken kimse yok sonuçta :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık