Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Killer belki bu sebeplerle Hiyori'nin peşindeydi. Kid'in serbest bırakılması ve kendi(olası) tedavisi için.

Killer'ın ve Kid'in bu halini görünce bu kadar üzüleceğimi düşünmezdim, bölümün adı nereden geliyor belli.

Veee... O geliyor. Charlotteeee Linlinnn.
Linlin yemin ediyorum yargı dağıtacak. Queen seni sevdim fakat ömrün buraya kadarmış.

BM'yi geçtim Kid'in kendisine ve hayallerine yapılan saygısızlığın cezası ölümdür. Bunların üstüne ben o hapishanede taş üstünde taş omuz üstünde baş görmek istemiyorum. O Queen acılar içinde ölecek. Kafası Onigashima'da Kaido'nun ayaklarının altına atılacak o kadar. Sinirlendim şimdi bak.
Şu an HxH okusak var ya olurdu, çok da cool olurdu.

Big Mom şu an Hell Mode açtı gibi. Ne Luffy ne Kid oradan sağ çıkmamalı da hadi torpilleyelim biraz. Kid vs Kaido ekiple de olsa olacak. Altyapı oldu. Şu an Luffy vs Kaido mu Kid vs Kaido mu olsa Kid isterim. Bu bölüm Kid'e sempatim 10 kat arttı.

Smiley'ın iradeyi zayıflatıp kişiyi güçten düşürecek bir yan etkisinin olacağını sanmıyorum. Öyle bir şey olsaydı Kaido ordusunda ''hazcılar'' olarak bu adamlara yer vermezdi. Yani Zoro dövüşünde net kaybetti. Sadece o adamın bu hallere düşmesi üzdü be, severdim Killeri!

Sen haala olayın Luffy Zoro'sundasın olmamış hacı.

Temennim o ki bu arc sonlarında smileyın yan etkilerinden kurtulmaya yarayacak bir ilaç yapılsın.
Değilim de yorumlarda bizim tarafta acı çekmesi gereken bir tek Luffy varmış gibi söyleniyor. Ona bir eleştiri getirdim. Onun haricinde haklısın. Şu an Kid'e yapılan baya ağır. Kaido, Kid'in hakkıdır.

Çok üzüldüm killer gibi bir karekter harcanmış resmen.
Zoronunda Killerinde bayılması eşit yada yakın güçte olduklarını gösterir. Ödülleride yakın zaten ayrıca ikiside ikinci adam.
Bu olaydan sonra kimse zorodan Jack King felan beklemesin Killeri bu hale sokan Zoroya neler yapar.

Kidd ve Killer'e atıfta bulunuyor olmalı bölüm adında.

Olsun ya, kriz geldiğinde oğluna kıyan kadın bunlara dokunmazsa mangaka bir bal da buradan sürmüş olur!:/
Bize dram yaşatmıyor ki nalet Oda. Bizimkiler hamama gidip keyif çatsın, ev önünde mahalle dedikodusu yapsın, Toko kurtarırken havalı poz versin. Anca başkaları yaşasın dramı. Bepolar işkence görür, ağır yaralı. Kid tekrar işkence görmeye başlar. En üzücü olanda Killer, sen git sevdiğimiz novaya pis meyveden yedir. :(

Smoothi ablamız Bm anamızdır:utangac:
Bm’den sonra en güçlü kadın karakter smoothi ondan şöyle güzelinden bir aksiyon bekliyorum sonuçta bu günler için hep geri tutulup saklandığını düşünüyorum.
King mi getirmişti Killerı ve Kidi?

O halde hem Nekolar, hem de Smoothieler köye gelmiştir. :p Smoothieyi kimono ile görmek isterim :utaniyorum:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık