Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aynen resmini gördüm şimdi ağlıyor koca Killer reyiz . Keşke maskesi olaydı da görmeyeydik bu hallerini. Maskeyle Spagetti yiyen koca yürekli killer reyiz. Kid iyice bilendi şimdi Luffy ile işbirliği yapması için daha büyük bir sebebi var . Ver cendereyi .
Valla bizim tayfa çizgi film, Kid tayfası seinen manga. Bu ne yahu. Tüm ballar, şanslar bizimkilere, gerisi Kidlere.

Şu adamı daha çok seviyorum şimdi arkadaş. Killer o yüzünü görmek isterdim de gözyaşları etkiledi baya beni.

Adamın haline bak ya harbiden üzücü. Oda bu kadarını yapmamalıydı Killer’a.
Yok iradesi zayıf falan da denemez. Kaido gibi hayvanın elinde kaldı güzelim karakter. Bir de bizim Luffy'e bak. Mapusta p-up alıyor.:mad: Aynı yerde adamın ruhunu söküp almışlar.....
Herkes bizimkiler gibi %99 şans faktörü ile gezmiyor ortalıkta. Çok uyuz oldum ya.

Herkes Killer tek yedi diyor tek attığını niye demiyonuz lan :D
Adam ne hale gelmiş, gücünün tam olup olmadığı net değil.

Birbirlerini götürdüler Zoroyla millet Zoro'yu övmeye başlamış. Kim ne derse desin Killer sağlam kişiliyetli karakter Oda işleyecek onu iyice ben sevmiyordum ama şu haline üzüldüm.

Bizimkiler maşallah ezelin dayısı gibi mapusta dayı bulsunlar kendilerine, eğitim falan alsınlar ama başkalarına bak hep vurgun. Yazacağın serideki adaletin terazisini seveyim Oda :of:

Killer'dan beklentim çok büyüktü karizma bir giriş yapmıştı seriye tip oturaklıydı bir kata karizması bekliyordum ve büyük bir güç ama şuan düştüğü durum o resmi yok etti bir de üstüne smile yedirmişler galiba.Zoro'nun Killer'ı alması şaşılacak bir durum değil sevsenizde sevmesenizde bu adamın kaptanı çok değil birkaç arc sonra korsan kral olacak bu arcta büyük ihtimalle yonkou indirecek artık tayfasıda sağ koluda biraz hayvanlaşsın bir zahmet.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık