Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kusura bakma sinirlenmedim sana öyle geldi :D zoroyu killeri boşver iftara daha çok var :D bunlar yüzünden birbirimizi kırmaya bile değmez :sapkali:
Problem yok. :) Kötü bir niyetim yoktu o mesajı atarken.:) Yine de kusura bakma, hata ettiysem.

Bence bir flashback iyi gider. Kid böyle sinirli iken Killera bu yaklaşım çok iyi.

Kid ve Killer ilişkisi serinin en iyi arkadaşlığı bile olabilir.
Valla o kadar Ebisu halkını çizeceğine Killer'ı çizseymiş daha iyi olurmuş benim açımdan. Adamı önceden biliyoruz. Az çok yolculuklarını, neyi amaçladıklarını biliyoruz. O yüzden bu hale gelmesi daha fazla etkiliyor beni.

Ben iyice emin oldum. Zoro ve Sanji yıkımcı alacak bu ark. Zoro Killer'i tekledi hemde iki kılıçla, ashura falan kullanmadan. Sanji Drake'in mevkidaşı olan bir adamı çizik olmadan tokatladı suitle. Bu ikisini novalar kesmez. Drake ve Hawkins Page one ve Killer'den en fazla ne kadar güçlü olabilirler ki? Hadi olsun 1 tık 2 tık güçlü olsunlar. Zoro ve Sanji şuan ki güçleri ile yenerler. Power up almaları için çok fazla zorlanmaları gerekir bunu da yıkımcılar yapar anca.

İntikam, intikam istiyor mu ? İstiyor dayı, her şeyden çok intikam istiyor.

Hadi bakalım Kid

Şu an intikam ateşi ile doldu Kid.

Kaidoya dalan ekipte Kid'in olması şart. Lakin Luffynin adamı diye değil kendi intikamı için.

Orochi deyyuzu. Toko, Yasu falan tamam da Killer'a üzüldüm baya :(
aynen resmini gördüm şimdi ağlıyor koca Killer reyiz . Keşke maskesi olaydı da görmeyeydik bu hallerini. Maskeyle Spagetti yiyen koca yürekli killer reyiz. Kid iyice bilendi şimdi Luffy ile işbirliği yapması için daha büyük bir sebebi var . Ver cendereyi .

Zoro için iyi bir şey ama üzüldüm lan, Killer'in bu hallere düşmesini hiç istemezdim.

Şu dramı bir sefer de bizim tayfa üzerinden yaşat be Oda! Kidd buralara kadar gelirken kol kaybetsin, yüzünü parçalatsın, attığı her adımın diyetini vererek yürüsün, Luffy güle oynaya binbir şans faktörüyle gelsin, adalet yok!

Hem saçma diyorsun hem de Zoro çok güçlüye algı kasıyorsun ama hacı yapma şimdi. Bence olayı olduğu gibi özetlemek en iyisi. Zoro Killer'ı tekledi. Killer da Zoro'yu tekledi. Burdaki tek artı Zoro adına son düşenin o olması. Yoksa açıkca ortada olan bir şey varsa vurdu mu Killer'ın da Zoro'yu indirebilecek olduğudur. Hani bayıldı Senaryo diyenler vardı ya? Yok canım senaryo değilmiş, Killer'mış işte.:S

@Jon Snow

Zoro? :D
Algı mı? Dedim ki; Zoro çok güçlü olduğu için bile olsa Killer'in tek yemesi saçma. Karşılıklı tek yeme falan yok çünkü olayda. Zoro diğer eleman yüzünden darbe alıyor. Bir kılıcı yok. Üstüne Oda açlığını vurguluyor. Bu şartlar altında nasıl eşit oluyorlar? Darbeyi vuran Killer olduğu için bayılması Zoro için daha iyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık