Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Killer'in o vuruşu nasıl yapabildiğini görmedin mi ? Hasan bazen akıl mantık işini bir kenara bırakıyorsun. Bir zincir vur içindeki mantıksızlığa.

Zoro'nun o darbeyi nasıl aldığını ve aldıktan sonra biraz ciddileşip eğer killer'se o, onu nasıl indirdiğini gör.

Dediğim gibi eğer o eleman Killer ise Zoro bu serinin ilahıdır :gamyon:
Ve sonra bayılır.:D

Zoro'nun duygularını falan resmediyorsa iyi olmuş, hakisiyle birleştirip slash olarak mı atmış acaba :S Kyoshiro Zoro'nun duygularını hissetmiştir belki ileride görürüz yandaş olursa. Sempati duymasını sağlayabilir Zoro'ya.

Hey gidi koca Yasu hey, sen ki Samurayın zeki, çevik ve ahlaklısını yetiştire dur hayatın boyunca, gün gelsin ileride DEİKU olacak adam senin içini göremesin, başından def etmeye çalışsın... Çocuğunun gözleri önünde kurşuna dizilirken seyreylesin geleceğin DEİKU'su, Samurayları birleştirecek adam falan...

Dinozorların nesli Sanji'den dolayı tükenecek. Güzel bir bölüm geliyor.
Sanji meteor saldırısı yapacakmış dkfjsl Aklıma şu geldi :D

2y sonrada gördük nerde hatirlayamadim kapakta olabilir ama.
Baya büyümüş haldeydi cüsse olarak çok gelişmişti.
Yanlış bilgi için özür dilerim. Kapak resimlerine çok dikkat etmiyorum. Kusura bakmayın.

Ben Zoro'nun arka da kalıp dövüşüp sonra da hapse düşeceğini düşünüyordum bölüm o şekilde ilerleyecek gibi duruyor. Bizim ekipte oradayken Kurtizan'ı kolaylıkla bölgeden kaçırırlar, Toko Sanji'ye teslim edilmiş. Sanjiler kaçar Zoro arkada temiz bir dayak yer. Sonra hapishane de buluşurlar.

Dün yapılan "danger, danger," yorumları biraz abartıymış.
Ortalık beklendiği gibi karışmış. Herkes birbirine girmiş. Bakalım nasıl sonuçlanacak.
Kid daha yeni kaçmıştı. Nasıl yakalandı acaba? King de sürekli bir icraat içinde ve hep başarılı oluyor. Oda, sağ kolları cidden ayırıyor ya. Ağırlığını koymaya başladı King'in de.
Killer ile Kamazo arasında bir bağlantı varmış ama aynı kişi olmalarına pek ihtimal vermiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık