Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çizmiş artık daha değiştiremez yüz hatları belirgin kafasına göre çizemez.

One piece evreni için Allah'ından bul kavramı geçerliymiş :D meğer demek isterdim ama Oda muhtemelen " Karma " düşünce biçimini işlemeye çalışıyor.Ne ekersen onu biçersin döner dolaşır acısı senden çıkar hesabı.Tam hakim değilim buna da aşağı yukarı böyleydi galiba.
Karmanın kralı var hem de. :/ Gülen herkesi katletmemeyi öğrenir artık.

O değil de Kami tarafından cezalandırılan Kid imana gelip iyi birisi olmasın sakın? :(

Yahu Killer mahvolmuş tamam da yani bu vs de Zoro gömmek saçmalık değil mi? Güç olarak Killer kırılmasa bence de daha güçlüdür o halinden ama Zoro her türlü üstün belli. Ve bende büyük beklentideydim Killer için gerçekten şok oldum ama maalesef artık iradesi kırılmış bir adam var ortada. Ben sanmıyorum ki Zoro luffy falan bu hale gelsin.

Silahlar dışında katılıyorum. 2 yıl aradan sonra bir silah değişikliği olmuş olamaz mı? Sonuçta daha önce de kama benzeri bir şey kullanıyordu.
Birkaç ay önce hala kolundaki orakları kullanıyordu. Yani silah tercihi değişmemiş. Ufak oraklardan, kocaman tırpana geçmek ve ustalaşmak kolay değil.

Zoro'yu tanımamasından hafızasının gittiği belliydi. Offff.... Sen nasıl bi kralsın be Killer. O kadar içgenceden çık, açlıkla boğuş, yemek vermesinler, silahlarını elinden alsınlar, smile yedirsinler ama sen git Zoro'yu tekle. Büyük adam büyük.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık