Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arc sonunda Luffy nin annesi nin bir samuray olma ihtimali olur mu acaba. Adam tam bir kılıç özürlüsü. Adamın yanında dünyanın en iyi kılıç ustası olacak adam var bir kılıç kullanmayı öğreneyim demiyor.

Bari tayfayı Law'ın tayfa ile bir tutmayın.

Bizimkilerin bir kısmı tüydü zaten. Robin dağılmamız gerekiyor diyordu.
Kaçarken görmediğimiz için ve düşmanlar oraya doluşacağı için henüz kaçmamışlar farzediyorum.

Robin'in dediği iyi çünkü hep beraber kaçmak zor olur ve buluşma yerleri ifşa olabilir ve ayrılarak takipçilerin de ayrılmasını sağlarlar ama Law gelirse işler ayrılmalarına gerek kalmadan daha kolay bir biçimde hallolabilir.

Zoro sanji’nin yerinde olsaydı ne yapardı tekrar göstermiş oldu. Böyle bi adamı babanı keserim, elini alırım, tayfanı yok ederim diye tehdit edemezsin. Adamı sinir edersen dünyayı umursamadan dalıyor.
Gülen adam bunların gizliliği için uğraştı o kadar. Zoro 2 saniyede adamın fedakarlığını çöpe attı. Mantığı yerine kalbiyle hareket ediyor direk. Birşey istiyorsa yapacak. Luffy’e çok benziyor bu konuda. Dua etsinler plot armor diye bişey var.
Luffy gelmeden karar almazdı hiç yoktan.

Müthiş:hhh:

Kaçarken görmediğimiz için ve düşmanlar oraya doluşacağı için henüz kaçmamışlar farzediyorum.

Robin'in dediği iyi çünkü hep beraber kaçmak zor olur ve buluşma yerleri ifşa olabilir ve ayrılarak takipçilerin de ayrılmasını sağlarlar ama Law gelirse işler ayrılmalarına gerek kalmadan daha kolay bir biçimde hallolabilir.
Ben tam tersi şehre yayıldıklarını düşündüm. Orochi zaten anons olarak diri ya da ölü yakalayın diyor. Sanki bana ayrı düşmelerini istiyormuş gibi geldi.

Killer kendi iradesi yerindeyken çok daha güçlüdür bence. Umarım sonraki arclarda görürüz.
İradesi yerinde dediğin ne kadar fark yaratabilir ? Killer hipnotize olmuş değil, kendi iradesi dışında adam öldürüyor değil. Evet, Killer normal şartlarda bence de daha güçlü olmalı. Ama Zoro'nun Killer'ı teklediği hali %30 falan değil bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık