Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kadar beklemeden sonra bu çıkacak herhalde.
Adam bir gün önce yola çıkmış, aylardır esamesi okunmuyor.
Law'a da istek gelmesi için uğraşıyor herhalde mangaka. Fakat aynı mangaka niyeyse hasır şapkalara zeval gelsin istemiyor. Ciddi anlamda serinin inandırıcılığını düşüren bir şey bu. Hani şu noktadayım artık biri kolunu kaybederse o kişi Franky olur çünkü gider yapayını yapar. Birilerinin kalıcı bedel ödemesi gerekiyor ama maşallah güllük gülistanlık her şey

Law'a da istek gelmesi için uğraşıyor herhalde mangaka. Fakat aynı mangaka niyeyse hasır şapkalara zeval gelsin istemiyor. Ciddi anlamda serinin inandırıcılığını düşüren bir şey bu. Hani şu noktadayım artık biri kolunu kaybederse o kişi Franky olur çünkü gider yapayını yapar. Birilerinin kalıcı bedel ödemesi gerekiyor ama maşallah güllük gülistanlık her şey
Niye öyle diyorsun ki, herkes bedel ödüyor.

Kalpkorsanları işkence gördü.
Kamazo smile yedi ve
Kidd korsanlarına ne olduğu belli değil.
İeyasu öldü.
Ebisu halkının başına gelenler ortada.

Hasır şapka mı?
E onlar da çektiler ya işte. Yazık. Zoro felç oldu falan.
Hamam sefası bozuldu kızların. :artiz:

Niye öyle diyorsun ki, herkes bedel ödüyor.

Kalpkorsanları işkence gördü.
Kamazo smile yedi ve
Kidd korsanlarına ne olduğu belli değil.
İeyasu öldü.
Ebisu halkının başına gelenler ortada.

Hasır şapka mı?
E onlar da çektiler ya işte. Yazık. Zoro felç oldu falan.
Hamam sefası bozuldu kızların. :artiz:
Adam abisini kaybediyor sonra korsanlar kralının sağ kolundan eğitim alıyor yanında oda klasmanında düşünürsek o biçim kızlar. Nami bilim adamlarının yanına giriyor zoro en iyi kılıç ustasının yanına artı gotik çıtır mis. Vallahi böyle tayfada ben de en iyi bilmem ne olurdum herhalde. Nasılsa kimseye bir şey olmuyor hayat garantin var

Adam abisini kaybediyor sonra korsanlar kralının sağ kolundan eğitim alıyor yanında oda klasmanında düşünürsek o biçim kızlar. Nami bilim adamlarının yanına giriyor zoro en iyi kılıç ustasının yanına artı gotik çıtır mis. Vallahi böyle tayfada ben de en iyi bilmem ne olurdum herhalde. Nasılsa kimseye bir şey olmuyor hayat garantin var
Plotsuz hasır şapka tayfası, yeni dünyada...

Plotsuz hasır şapka tayfası, yeni dünyada...

Luffy diyor ya gerçek korsanlar öyle yapar böyle yapar zoro diyor ya artık yeni dünyadayız falan diye. İnsan beklentiye falan giriyor. Halbuki hikayenin en başından belli ne olacağı. Herkesle ilgili sürpriz var ama bizde sürprize yer yok. Mesela Robin çok acı bir geçmiş yaşıyor üzerine iki sene devrimcilerle kalıp çok daha zorda insanları görüyor ama gelip dansöz oluyor falan. İşin ciddiyeti artması gerekirken bakış açıları daha da komik bir hal alıyor :D

Killer kendi iradesi yerindeyken çok daha güçlüdür bence. Umarım sonraki arclarda görürüz.

Şu kelepçeler ve tasma olayı tilt ediyor beni, çıksın artık yav, dejavu oldum.

Neyse Mom haftaya şov yaptığında kurtulurlar sanırım.

Law sinsi adam, kurtardı tayfasını. Sonrada bizimkilere yardım edecek ve tayfanın ayrılıp tekrar bir araya gelmesine gerek kalmayacak.
Law ne kadar işini saman altından su yürüten gibi yapsa da bu olayın öyle basit olmasını istemiyorum. Madem yakalandılar bir olaylar dönmeli. Öyle hemen Law kurtarmış şekilde görürsek haz almam. En azından insan bi nasıl kurtardığını görmek ister. Yakalanmalarının bir anlamı/sebebi olsun. :oops:

Law ne kadar işini saman altından su yürüten gibi yapsa da bu olayın öyle basit olmasını istemiyorum. Madem yakalandılar bir olaylar dönmeli. Öyle hemen Law kurtarmış şekilde görürsek haz almam. En azından insan bi nasıl kurtardığını görmek ister. Yakalanmalarının bir anlamı/sebebi olsun. :oops:
Sanırım orada bulunup bizimkilerin yırtması içindi. Belki bir ihtimal King çıkar karşısına. Ya da Jack. Bence bizimkiler ile tüyecek ama daha 8 gün var. Çok şeylere gebe olabilir bu 8 gün. Oda ne planlıyordu da bu kadar gün koydu acaba?

Bari tayfayı Law'ın tayfa ile bir tutmayın.
Sanırım orada bulunup bizimkilerin yırtması içindi. Belki bir ihtimal King çıkar karşısına. Ya da Jack. Bence bizimkiler ile tüyecek ama daha 8 gün var. Çok şeylere gebe olabilir bu 8 gün. Oda ne planlıyordu da bu kadar gün koydu acaba?
Bizimkilerin bir kısmı tüydü zaten. Robin dağılmamız gerekiyor diyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık