Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denjiro orochiye değil shoguna bağlı. Orochi yerine başkası shogun olsa ona itaat eder. Tıpkı Odenden sonra orochinin gelmesi gibi. Ben böyle bir izlenim edindim. Adam makama sadık kişiye değil.
Zaman içerisinde söylediğiniz kıvama geldiyse bir şey diyemam ama burada hiç öyle durmuyor.
Buggy onu öldürmeye niyetlendiğinde aynen öyle yapmıştı. Bu güzel miydi?

Queen'le arasında bu konuşmanın hiç geçmemesi daha iyi olurdu bence.
Ben bir problem görmüyorum, yukarıda bahsettiğim ''ideal, ölüm, güç'' algısına atıfta bulunmuş mangaka, iyi de olmuş.

Üye silindi 1004

Bazı arkadaşlar Zoro'nun sevgilisi olmasını çekememiş. Evrenin en güzel kadınlarından birisi. Çok sevdikleri karakterlerin yarısı armut toplarken Zoro kılını kıpırdatmadan hatunu aşığı yaptı.

Zaman içerisinde söylediğiniz kıvama geldiyse bir şey diyemam ama burada hiç öyle durmuyor.

Ben bir problem görmüyorum, yukarıda bahsettiğim ''ideal, ölüm, güç'' algısına küçük bir atıfta bulunmuş mangaka, iyi olmuş.
Şaka maka burada göz şeklini belli etmemiş Kyoshiro çıkabilir cidden. Belki Odenle anlaşarak ona ihanet etmiş gibi davranmıştır. Oden, Kaido'yu yenemeyeceğini anladıysa bu tarz plan yapmış olabilir.

Ancak neden 20 sene sonrası ve Toki'nin yolculuğunun neden Oden ile birlikte bitti. Bu sırlar açığa çıkmalı.

Ne yapsaydı, tamam beni burada öldürebilirsinizmi deseydi? Böyle dahamı güzel olurdu?

Öğreti olarak kabul etti demiyorum. Op evreninde güçlülerin ideallerini gerçekleştirip, nerede öleceğine karar verebileceğine dair bir bilinç oluştu. E güçlüler bu şekilde konuşup, bazı şeylere karar verebiliyorsa Luffy'nin bu gün bu şekilde konuşmasında nasıl bir problem olabilir ki?
Buggy olayında ölecekken kabul etmesi iradenin eseriydi.

Şimdi ben karar veririm demesi de iradenin eseri.

Evet çelişki gibi görünüyor.Haklı olabilirsin sonuçta Oda karakterlerin kişiliğine aykırı işler yaptırıyor.Ama o zamanlar ölümü kabullenmesi kelle koltukta olduğu için de olabilir.Kafayı uzatmışsın yani.

Şaka maka burada göz şeklini belli etmemiş Kyoshiro çıkabilir cidden. Belki Odenle anlaşarak ona ihanet etmiş gibi davranmıştır. Oden, Kaido'yu yenemeyeceğini anladıysa bu tarz plan yapmış olabilir.

Ancak neden 20 sene sonrası ve Toki'nin yolculuğunun neden Oden ile birlikte bitti. Bu sırlar açığa çıkmalı.
Olabilir, ihtimal veririm. Hangi şekilde olursa olsun, Kyorhiro'nun Denjiro çıkması güzel olur.
Buggy olayında ölecekken kabul etmesi iradenin eseriydi.

Şimdi ben karar veririm demesi de iradenin eseri.

Evet çelişki gibi görünüyor.Haklı olabilirsin sonuçta Oda karakterlerin kişiliğine aykırı işler yaptırıyor.Ama o zamanlar ölümü kabullenmesi kelle koltukta olduğu için de olabilir.Kafayı uzatmışsın yani.
Yani, bir de o zamanlar yolun çok çok başındaydı. Tamam kişiliği aynı olsa da şu anki bilinç seviyesinde değildi Luffy.

Kyoshiro Denjiro değil, Kyoshiro Kyoshiro. :S Kinemon açıklarken derdi şu an Kyoshiro olarak biliniyor diye. Ya da şimdi ortaya çıktığında 9 kın bir ışık çakardı. Ben çok zorlama bulurum Kyoshiro=Denjiro olmasını. Denjiro gece yarısı çocuğu olabilir. Ama Kyoshiro çıksın istemem. O bağımsız bir karakter olmalı.

Böyle düşünmemin bir nedeni de öyle istemem. Mis gibi karakter Oden'e bağlı birisinden çok bağımsız, kendi keyfini düşünen bir karakter isterim.

Şimdi ben Luffy'nin hapis yatmasından ne anladım? Neredeyse hiç. Adam ne kayda değer bir şey yaşadı ne de çok güç artışı. Queen niye karşısına çıktı? Luffy çöp döverken izlesin diye mi?

En mantıklı açıklama Zoro'ya yer açılsın diye hapiste pineklemesi. Çünkü Luffy olsa olaylar daha değişik bir şekilde ve daha hızlı ilerlemek zorunda olurdu.

Şimdi ben Luffy'nin hapis yatmasından ne anladım? Neredeyse hiç. Adam ne kayda değer bir şey yaşadı ne de çok güç artışı. Queen niye karşısına çıktı? Luffy çöp döverken izlesin diye mi?

En mantıklı açıklama Zoro'ya yer açılsın diye hapiste pineklemesi. Çünkü Luffy olsa olaylar daha değişik bir şekilde ve daha hızlı ilerlemek zorunda olurdu.
Hyo Amca'yı tanıdık. Dört tane daha Udon gibi hapishane olduğunu ve her birinde Hyo amca gibi Yakuza başları olduğunu öğrendik. Onlar safimiza katılacak.

Kawamatsu bu sebep ile oradan çıkacak.

Luffy Hyo amca vesilesiyle bir süredir kafasına taktığı tekniği öğrenecek felan filan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık