Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1-2 gömlek üst demek çok fark. Ben o kadar fark olmaz diyorum. Kyo 100 ise Zoro 85 falandır bence. Valla idamı izlediler. Daha öldürülmemişti. Durdular izlediler. Demek ki dertleri yetişmek değilmiş. Aksi halde durup izlemeler. Onlar izlemeye başladığında daha orochi gelmemişti bile. Sanji kaçacağını belli etti. Otoko olmasa zaten bunlar olmazdı. Otokoyu başkası alsa bile kaçacaktı. Zoroya da sakin ol falan diyor. Kısacası zorodan başkası yalan.
Az önceki mesajinda "yetistiler mi yetismediler mi emin degilim" diyorsun cevaplarin tutarsızliklarla dolu. Tam gelecekken o Orochi nisan almis ates etmeye hazirlaniyorlar ve o duygunun verdigi "saskinlik" hissi ile duruyorlar. "Izlediler" degil "Yetisemediler" olacak.

Az önceki mesajinda "yetistiler mi yetismediler mi emin degilim" diyorsun cevaplarin tutarsızliklarla dolu. Tam gelecekken o Orochi nisan almis ates etmeye hazirlaniyorlar ve o duygunun verdigi "saskinlik" hissi ile duruyorlar. "Izlediler" degil "Yetisemediler" olacak.
Tam hatırlayamadığım için öyle dedim. Bunlar yolda durup izlemiyor muydu? Bir daha okuyam.

Adam orochiye dalmaya cesaret gösterdi. Yasunun cesedini ve çocuğunun kurtarılmasında katkı sağladı. Shutenmaru ne yaptı? İzledi. İnu ne yaptı izledi? Hangisi bu iradeyi gösterebildi. Hiç birisi. Sanji bile kaçmaya karar verdi. Orochiye dalmaya cesaret eden o meydana çıkıp kendini tehlikeye atan ve tüm wanoda bir anda adını duyurup tanımayan 1 Allah'ın kulun kalmadığı kişi oldu bizimkiler. Liderliği ise Zoro yaptı. Çünkü tüm tayfa dağılırken orochiye dalıp yakuza lideri ile kapışan Zoro. İşte sana arkasından gidilecek bir samuray! Arkasında ona güvenen Hyori! Shutenmaru yasu öldü diye ağladı. Kızını Zoro kucakladı. Oden öldü diye ağladılar. Kızını Zoro kurtardı. Toko ve Hyori Zoronun yanında olduğu sürece, idam alanında Zoronun yaptıklarıyla hepsi Zoronun peşinden gidecek. Zoro'dan güçlü olsalar dahi iradeleri bir Zoro etmiyor.
Bence şiire ve yazarlığa yönel, güzel kaside ve methiye yazıyorsun:oleyo2:

Anlaşılan benim Wano'yu tekrar en başta okuma vaktim gelmiş. 36 bölüm falan olmuş. Arc'ın hemen hemen yarısı bitmiştir muhtemelen.

Aslında sayıda güzel bir detay vardı yazan birisini görmedim.

Queen diyor ki her türden insan suda boğulabilir.Yani mangaka açık açık Kaido insan değil demeye getiriyor.Canavar olduğuna büyük bir delalet daha işte.Açıkçası bu yüzden orjinalinin ejderha olduğu teorileri mantıklı gelmeye başladı.Çeşit çeşit meyve var sonuçta.Belki ejderhayken " Oni " meyvesi yemiş bile olabilir.Bu tüm o boynuzları falan da açıklar.

Yada Oars gibi bir ırktan çıkacak.Yani kesinlikle insan değil çok özel bir ırk mensubu.

Onun dışında çok büyük olabilecek bir sinyal daha yakaladım ama onu buraya yazmasam iyi olacak.Teoriye benzer şekilde tartışmaya açsam iyi olur.
Kaido hakkında benim bi teorim var. Kaido aslında bi ejderha hatta dünyada yaşayan son ejderha. Kutsal ejder dediğimiz karaktersizler bunları kullandı. Be sonra bi sebepten hepsini öldürmeye karar verdiler. Hatta kaido Kidlerin mekanını balıklama dalarken hawkins eskiden burada canavarlar vardı dedi. Kaido da ejderler den kaçtı ve intikam sözü verdi. Bunun için de kayıp yüzyılı arayıp dünyanın sonunun gelmesini istiyor...

Yani Shutenmaru gibi bir adamın Oden'den sonra sevdiği kisiyi kurtarmaya gitmedigini soylemen cok tuhaf.
Evet gitmemiş baktım. Durmuş izliyorlar. Oden bir dünya konuşuyor. Bunlar izliyor. Belki deneseler yetişirler. Tee ebisudan millet koşarak geldi. Bunlar gelemeyecek mi. Gelemeseler bile denemediler. Kenarda izliyorlar holdem de önlerinde duruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık