Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 944: Ortak

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forum kuralları çerçevesinde ancak bu kadar nefreti dökebiliyoruz:D
Sence Sanji orada tekme mi attı yoksa böyle atlamak için bir yere konarsın ya onun gibi bir şey mi oldu? Bana kalırsa öyle kaçma durumu gibi bir ortam olmuş. Yanında çocukla Drake tekme atmaz kaldı ki tekme gibide görünmüyor. Bildiğin dokunmuş gibi.. :D

Luffy sinirle dalmış olsa "Reyiz be, Yasu'nun kanını yerde bırakmayacaktı, tabi ki dalacaktı" diyecekler Zoro'ya laf atıyor ya yahu siz nasıl bir ikiyüzlüsünüz, şu güzel bölümde neden saçma sapan konuşuyorsunuz? Cevap vermeyin merak etmiyorum neden saçma konuştuğunuzu.

Sence Sanji orada tekme mi attı yoksa böyle atlamak için bir yere konarsın ya onun gibi bir şey mi oldu? Bana kalırsa öyle kaçma durumu gibi bir ortam olmuş. Yanında çocukla Drake tekme atmaz kaldı ki tekme gibide görünmüyor. Bildiğin dokunmuş gibi.. :D
Havaya yükselen her şey düşer misali, düşerken destek almak için kullanmış gibi duruyor:D Gerçi suitsiz tekmeleri o kadar etki etmez x-dr*ke dediğimiz şeye. Muhtemelen yere iniş amaçlı yapmıştır. Kucağında Toko varken ciddi bir dövüşe girmeyecek kadar aklı selim bir kardeşimizdir Sanji.:utaniyorum:

Luffy sinirle dalmış olsa "Reyiz be, Yasu'nun kanını yerde bırakmayacaktı, tabi ki dalacaktı" diyecekler Zoro'ya laf atıyor ya yahu siz nasıl bir ikiyüzlüsünüz, şu güzel bölümde neden saçma sapan konuşuyorsunuz? Cevap vermeyin merak etmiyorum neden saçma konuştuğunuzu.
Kim zorladı seni bu kadar ya? Dünden beri olmayan şeylere tepki gösteriyorsun? Fazla üzerine gelmişler garibim senin. Acıdım bak. Bu kadar derine mi işledi bu manga sizin? Tahminlerle milleti yaflatalaybiliyorsun. Yazıkkk.

Havaya yükselen her şey düşer misali, düşerken destek almak için kullanmış gibi duruyor:D Gerçi suitsiz tekmeleri o kadar etki etmez x-dr*ke dediğimiz şeye. Muhtemelen yere iniş amaçlı yapmıştır. Kucağında Toko varken ciddi bir dövüşe girmeyecek kadar aklı selim bir kardeşimizdir Sanji.:utaniyorum:
Zoro nun Toko nun önüne atladıktan sonra çocu al Sanji bunu der gibi yapması ulan ajsbdbxxhd

Bölümün başlığı da ayrı bir güzel ya. Oda çoook güzel mesaj vermiş. Bu devirde kimlerin ''partner'' sıfatına layık görüldüğü ortada.:p

Bir de 2-3 bölümdür ''onları kurtarmak Zoro'nun hakkı, aralarında en fazla bağ Zoro ile var'' denilip el üstünde tutulan Toko( dolayısıyla Yasu)'nun bu bölümde Sanji'ye devredilmesini bazı arkadaşlar nasıl değerlendiriyor acaba:hmm: Şu an o alandaki en değerli varlığı Sanji taşıyor ama yine de Sanji ikinci planda mı kalmış oluyor?:oops: Kafamda deli sorular...İnsan azıcık güç görmeye dursun:a:
Seviyorum sizi. Ne de güzel benimle aynı düşünüyorsunuz. :utangac:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık