Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 943: SMILE

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 147 75.8%
  • Orta

Kullanılan: 33 17.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu şebeği saldırmadan keşke rezil etse. Monet durumuna benzer bir şey olabilir.

8 veya 9 gün diye hatırlıyorum.
Şimdi düşününce Orochi bizimkilere dalacak kesin şu an beynini sinir yönetiyor adamın. Tokoyu öldüremeyince iyice sinirlenecek ve koruyanlara saldıracak, şu durumda bizimkiler karşılık verir mi? Başka bir Arc olsa karşılık verir derdim aslında vermelerini de isterim ama oluşturulan sahne kurgusuna ters bir şey. Belki Zoro yeltenir ama Sanji engel olur falan fişman.

Şimdi düşününce Orochi bizimkilere dalacak kesin şu an beynini sinir yönetiyor adamın. Tokoyu öldüremeyince iyice sinirlenecek ve koruyanlara saldıracak, şu durumda bizimkiler karşılık verir mi? Başka bir Arc olsa karşılık verir derdim aslında vermelerini de isterim ama oluşturulan sahne kurgusuna ters bir şey. Belki Zoro yeltenir ama Sanji engel olur falan fişman.
İşler çok karıştı. Orada hem kasabalı insanlar hem de Law'ın adamları var. Toplu kaçma değil de bölünme olabilir yine. Bir tarafı Sanji alır, diğer tarafı Zoro. Off-panel falan yapmasın da göstersin bari ucundan bir şeyler.

Hody’e çaktığı gibi bir tane Shishi Sonson çaksa fena olmazdı. Ama Yasunun ölümünü baltalar şu an ona dalmaları isyanın üstünü kapamıştı bu hareketle tekrardan ortalığı alevlendirir.
Bence Toko'yu korumak için ortaya çıkmaları bile yeterli onu bozmak için. Tanınıyorlar bir de.

Bence Toko'yu korumak için ortaya çıkmaları bile yeterli onu bozmak için. Tanınıyorlar bir de.
İşler çok karıştı. Orada hem kasabalı insanlar hem de Law'ın adamları var. Toplu kaçma değil de bölünme olabilir yine. Bir tarafı Sanji alır, diğer tarafı Zoro. Off-panel falan yapmasın da göstersin bari ucundan bir şeyler.
Hali hazırda mahkumlarda orada şu ikon yüzünden tutulan. Madem isyancılar ortaya çıktı ve Tokoyu da vermeyecekler yıksınlar başlarına o idam sehpasını Orochinin koca kafasına!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık