Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 943: SMILE

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 147 75.8%
  • Orta

Kullanılan: 33 17.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız bu bölümde Zoro'nun çok yavaş olduğu gözüme çarptı.

Geçen bölümde Zoro, İeyasu'yu gördükten sonra uzun uzun koşmasına rağmen Orochi'nin onu vurmasına engel olamamıştı.
Ama bu bölümde Sanji, Toko'yu gördükten sonra, sadece yetişmekle kalmıyor, kurşunu da etkisiz hale getirebiliyor.
Dahası Zoro ve Sanji aynı anda yetiştiler kızı kurtarmaya ama ikisinin aldığı mesafe aynı değil. Zoro gene yavaş kaçtı.

Biz gözlem hakisi kötü, geliştirsin falan diye boşuna tartışıyoruz. Bu adamın sorunu çok yavaş olması. Hızlanması lazım. İstediğin kadar gözlem hakisi geliştir, eğer hantalsan tırpan da yersin, kılıç da, balta da, tekme de.

Hayır adam bir de sürekli koşuyor, niye bu kadar yavaş anlamıyorum. En acil ihtiyacı da bu üstelik.

Yalnız ben kaçırmışım detayı.Zoro'nun kestiği hakim ölmüş mü cidden.Zoro adam öldürdü yani bu arcta ?
Zoro bu arc birden fazla kişi öldürdü zaten. Adam bildiğin karpuz gibi yarılmış. :D

Kaido'nun yarayı çizmeyi unutmuş Oda şimdi fark ettim.
Ben daha aşağıdadır diye düşündüm. Haklısın unutmuş. Bu bölüm baya bir şey çizmeyi unutmuş. :D Orochi'nin bıyıkları falan.

Belki bile bile çizmemiştir. Bandaj reyize gönderme olmasın?

Yalnız ben kaçırmışım detayı.Zoro'nun kestiği hakim ölmüş mü cidden.Zoro adam öldürdü yani bu arcta ?
O olmese bile Hawkinse kafadan saldırdı. O kuklalar ölü zaten. Yaşıyorsa helal olsun.

Hakimi de öldürdü muhtemelen. Tayfada tek adam öldüren o var. Orochi için o yüzden Zoroyu istiyorum.

Zoro bu arc birden fazla kişi öldürdü zaten. Adam bildiğin karpuz gibi yarılmış. :D

Ben daha aşağıdadır diye düşündüm. Haklısın unutmuş. Bu bölüm baya bir şey çizmeyi unutmuş. :D Orochi'nin bıyıkları falan.

Teknik olarak doğru ama adam ne bilsin Hawkins'i hedef alıyor ölümler onun suçu.
Hakimi öleceğini bile bile kestiyse tamam öldürmeye başlamış diyebiliriz.

O olmese bile Hawkinse kafadan saldırdı. O kuklalar ölü zaten. Yaşıyorsa helal olsun.

Hakimi de öldürdü muhtemelen. Tayfada tek adam öldüren o var. Orochi için o yüzden Zoroyu istiyorum.

Doğru eleman hakimi öldürdü demiş de bu sayı onun için sordum.Vay cani zoro vay. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık