Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 943: SMILE

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 147 75.8%
  • Orta

Kullanılan: 33 17.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'nun sonunda aksiyona geçti.
Bölümün sonunda ama olsun.

Ama korkmuyor değilim. Bu adam aç. Gene bir tırpan falan gelirse sıkıntı. Malum 944. Bölüm geliyor.

Onun dışında kötü bir bölümdü. Evet güzel bilgiler geldi ama koca bir bölüme bedel değildi.
Bişi olmaz Sanji orda xD

Girişleri havalı da bir kere olsun şu ikiliyi düzgün işlesin ya. Kaç senelik karakterler aralarındaki ilişki komediden fazlası olmadı, komedi dışı çok az sahne var. Şu atmosfere uygun davransınlar. Umuyorum haftaya yok o kadınla ne yapıyorsun diye Sanji laf yapmaz, Zoro da aynı şekilde başka türlü laf atmaz. Yoksa bu buluşmanın hiçbir anlamı yok sırf gaz almak için yapmış olacak. Hem de kaç bölümdür oluşturulan olay örgüsü anlamsızlaşacak.

Diğer beklentim ise başkentteki olaylar bittikten sonra tayfadan ayrı olarak Hiyori ve Toko ile Zoro'nun kılıcının peşine düşmesi. Tayfadan ayrı bir şekilde görmek hoşuma gidiyordu Zoro'yu. Hem arada geçmişine yapılan göndermeler aydınlansın.
İkisinden biri diğerine sen hala yaşıyor musun diyecektir :S Fakat biraz önce yaşananlar ciddi olduğu için fazla sürmez sürtüşme, işlerine bakarlar. Öncelik Toko'yu korumak ve Orochi'nin yanından uzaklaştırmak. Bizim tayfanın da kaçmaları için kaos oluşturacaktır herhalde tabi başka bi sürtüşme olmazsa.

Komurasaki'nin tanınma ihtimali var mı acaba :S Sanki dikkat dağıtacak en büyük olay bu olur gibi.

Bişi olmaz Sanji orda xD

İkisinden biri diğerine sen hala yaşıyor musun diyecektir :S Fakat biraz önce yaşananlar ciddi olduğu için fazla sürmez sürtüşme, işlerine bakarlar. Öncelik Toko'yu korumak ve Orochi'nin yanından uzaklaştırmak. Bizim tayfanın da kaçmaları için kaos oluşturacaktır herhalde tabi başka bi sürtüşme olmazsa.

Komurasaki'nin tanınma ihtimali var mı acaba :S Sanki dikkat dağıtacak en büyük olay bu olur gibi.
Bilemiyorum belki bir şok etkisi olur. Nasıl kaçacakları da muamma. Bir şekilde yolları ayrılacak gibi geliyor bana, hepsi aynı yere kaçmaz gibi. Tabi öyle de olmasını istiyorum. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık