Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 942: Hakumai Daimyosu Shimotsuki Yasu'ie

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olur mu öyle şey. Ölsen bile ölme dedi ya. :D Tama'daki şans keşke Yasu'da olsaydı. Birisine Kaido vurur yaşar, diğeri kurşunla ölür. :/ Neyse, bir açıdan Zoro için iyi oldu. Umuyorum bunu motivasyona çevirecektir.
Sonra da Luffy olsa ölmezdi, komik yau :d

Tama rüzgarda savrulmuştur, at gibi bir kadın vardı, adı aklıma gelmedi darbeyi direk alan odur. Zoro bu arc daha önce hiç görmediğimiz bir motivasyonla savaşacak, buna inanıyorum.

Shanks konusunda, kendisini H.haki'de zirve olarak gördüğüm için öyle dedim. Birde orochi'nin hal ve hareketleri ve yaptıkları davranışları göz önune alarak "iradesinin" diğer kişilere göre zayıf olarak nitelendirdim. Kendisine güveni yok bu adamın. Eğer "iradesi" iyiyse bayılmaz :D Luffy'nin h.haki temel olarak anılan bir h.haki. Bir gelismis h.haki'ye ulaşmış değil. Eğer bu konuları irdelersek ve H.haki'nin sadece normal bir bayıltma değilde daha başka seviyeleri olduğunu düşünürsek ki öyle olma ihtimalı var Shanks'in salınim yapacağı h.haki ile Orochi bayılabilir.
Orochi korkak falan ama insanlara göre "kuruntu" olan her endişesi esasında gerçek. Takıntı hâline getirdiği konuda takıntı yapması için sebepler çok yani. Bu adamın iradesiz olmasını beklemiyorum ben bu tür sebeplerden dolayı. H. Haki gene varsayımlara giriyor, bir şey demeyeyim.

Orochi korkak falan ama insanlara göre "kuruntu" olan her endişesi esasında gerçek. Takıntı hâline getirdiği konuda takıntı yapması için sebepler çok yani. Bu adamın iradesiz olmasını beklemiyorum ben bu tür sebeplerden dolayı. H. Haki gene varsayımlara giriyor, bir şey demeyeyim.
Luffy'nin kurtarma şansı yok o konuda lafım yok. Ama Shanks gibi bir adamın Luffy'e oranla kurtarma şansı daha yüksek. Zaten iradesiz olan bir insan yok. İradesi var ama H.hakiyi kaldırabilir mi?

Sonra da Luffy olsa ölmezdi, komik yau :d

Tama rüzgarda savrulmuştur, at gibi bir kadın vardı, adı aklıma gelmedi darbeyi direk alan odur. Zoro bu arc daha önce hiç görmediğimiz bir motivasyonla savaşacak, buna inanıyorum.
Şimdi Bon-chan falan da ölmedi. :D Gayet Luffy bile feda edebiliyor, herkesi kurtaramıyor. Bu seri bu açıdan güzeldi zaten. Herkesin Luffy ve Ace sahnesini ayrı tutma nedenlerinden birisi buydu. Naruto ve Bleach serilerinde olduğu gibi Luffy birden güç patlaması yaşamak yerine verdiği tepki daha gerçekçiydi.

Bende öyle olacağına inanıyorum. Umuyorum Oda yanıltmaz.

Arkadaşlar Zoro’yu gömmeyi seviyorsunuz tamam anladık ama biraz destekli gömün yahu. Yani İttifak yaptığı adam 2vs1 dövüşüp dayak yeyip, kolu koparken, hiç bir bağı olmadığı Bellamy ile vakit kaybeden ve Jinbei’yi arkada bırakan Luffy nasıl bunları hikaye gereği yaptıysa Zoro da, Yasu’yu o yüzden kurtaramadı. Kaldı ki adam önceden gelip boş boş bakıp son sözlerini dinlemedi. Adam daha vardığında zaten ateş edilmeye başlandı. Yani kim olsa kurtaramazdı. H.haki basacak ya da bassan bile yarayacak bir an değilmiş çünkü Hawkins ve Drake gibi adamlar da var orada. Yani işe yaramaz. He Ama pardon G4 Luffy, Önce daha varmadan o mesafeden bir h.haki sonra G4 mod ve X drake ve Hawkinse tek atıp herkesi gömerdi onu unutmuşum pardon :)

Sen ve Oda hariç. ;)

Sence Kyoshiro'nun bir planı var mı? Tüm ülkeye yayımlamak için hazırlık bile yapmış. Belki Orochi'nin meşruiyetini azaltmak için yapmıştır. Sonuçta Orochi bir nevi kukla ve halk ona karşı çıkarsa Wano'daki huzur bozulacak. Bu da Kaido'nun işine gelmez gibi. Kyoshiro tahtı kendisi için istemesin? Hem Wano hükümetindeki kişiler onu daha çok sayıyor gibi geldi.

Bölümde fazla dram vardı ama beğendim senaryo öncelikli OP'da. Tekrardan görmüş olduk. Ey (s)Oda Bey neyin gizemi bu ya. Odeni o kadar siluet olarak verceğine çiz, biz de rahat edelim sende rahat et.
Zoro ile hiyori için ne diyorsunuz? @Mr.Bushido @Roronoa Zoro @Densetsu no Samurai Ben yakıştırdım şahsen.
Valla yalan yok yakışıyorlar ama Zoro bir şey hissetmiyor sanmıyorum bir şey olacağını. Luffy gibi işte biri salak biri odun :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık