Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BM mapusa doğru gidiyorsa Queen vs Luffy vs BM durumu var. + Queen Luffy'den güçlü değildir. Kaido, Luffy'e tek attıysa, BM' ninde Queen'e tek atması gerek gibi bi düzmantık oluşuyor, ki çok saçma olurdu. Bence Kaido'nun sopa kairoseki. Bu mapustaki kelepçe olayı felanda direnç katma amaçlı.G4'te de sadece yüzünü kaplamıyor, Kaido baba da direk Shishi Sonson gibi bi atakla kafaya geçiriyor. Aslında buda çok saçma. Hani gelecek görme, hani doc mekaniks Luffy? Ataktan önce yanlış hatırlamıyorsam bi panelde Luffy sıçıyomuş gibi bi yüz ifadesine bürünmüştü. Genel sohbette ki bi tartışmadan yola çıkarak Monet vs Zoro, Cracker'in saldığı auramsı olay gibi bişey bence Kaido kitliyor orda Luffy'yi.

Zoro vs King görmek isterdim, hatta arc sonu Zoro'nun en güçlü sağ kol oluşunu, ancak mangaka yine kırk dereden kırk farklı su getirir. Böyle düşünmemin sebebi hiçbir rakibi güçlü değildi ve Zoro'yu tam güçte göremedik. Umarım ''Sanji Arc'ı'' gibi olmaz.Zoro'dan beklentilerim büyük.

Büyük bir savaş çıkacak ve filo gelecek. Marco the Phoenix'in gelmesi bekleniyordu. King ile o kapışır herhalde. Amiraller gelir mi bilmiyorum çünkü onların Reverie'ye gitmesi daha mantıklı. Korsanlar birbirini kırsın. Bu arc aslında One Piece'te birsürü şeyi cevaplıyor ve bu hoşuma gidiyor. Alabasta gibi eşleşme durumu olmayacak bence. Sanji vs Queen saçma bi olasılık. Aslında bir yere kadar hep Zoro ile eşit gitti. Hatta hala eşit güçte olabilirdi, fakat mangaka bunu seçmedi. O yüzden Sanji anca çer çöple dövüşür. Ne bileyim, Rankyaku atıyor, 2 bacak diable jambe + haki + suit felan olabilirdi ama Sanji bence çoktan gözden çıkarıldı, önemli birşey beklemiyorum kendisinden, olursa da net sıvamadır. Fanlara oynamaktır. Net yani.

Bleach'te olan Reiatsu durumu gibi bir olaylar görebiliriz. Rayleigh, yaşlı amca, ve amirallerin haki kalkanı. Cracker'in aura gibi. Bu olay dallanıp budaklanırmı bilmiyorum, çok uç bi düşünce belki de, ama doğa enerjisi zart zurt muhabbetini düşününce, kral hakinin de auramsı bir atak oluşunu düşününce, bence kombinlenebilir bi durum. Cracker veya diğerlerinde var demiyorum, sadece bir yeteneğin farklı bir yetenekle oluşan üst seviyesi gibi. Rasenshuriken işte ya :D Belki de Kaido öyle kitledi Luffy'i kim bilir. Belki Luffy'de görürüz. Uyanış görecekmiyiz onu merak ediyorum.

Özet: Ortam çok gergin Fuat abi diyorum, merakla bekliyorum.

Herşeyden önce umarım Oda, BM'nin geçmişini bizlere gösterdiği gibi Kaido'nunda gösterir bunu atlamaz.
Bu son sözler seri de meşhur zaten Yasu bizimkilerin plandan haberdar ve bozulduğunun farkına varıp kendini feda etmek uğruna kendi planını devreye sokmuş olabilir. Herşey Wano'nun geleceği için kıvılcımı ateşe dönüştürme sözleri olacaktır.

Bence çok güzel bir durum. Bol bol ara verebilir. :oleyo2:
Neden öyle dedin bilmiyorum ama neyse ki 942'den sonraki 10 haftalık süreçte 8 bölüm okuyayarak durumu telafi edeceğiz :flaugh:

Tabi ki denk gelir, arayı kim veriyor, Oda. Rastgele değil yani adam bilerek denk getiriyor. Bir de Yasu'yu öldürüp perdeyi kapatıyormuş tam olur.
Muhtemelen 942'de 2 haftalık bir kabızlık süreci daha yaşayacağız zaten :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık