Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 940 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'nun iradesini herkesten üstun gören insanlarda var. Fazla şey etmemek lazim.:gamyon: Neyse ilerleyen bölümlerde sağ kol seviyesine yenildiği zaman iradeyi görürüm onda.:)
Simdilik Queen'in Bm'den neden kactigini ogrenmek lazim.:)

İyiymiş. Neci bunlar? Bu arc savaşacak eleman sayısı inanılmaz fazla oldu.

Olur da Hyo eskiye dönerse 5 yakuza vs 5 uçan6 görür müyüz dedikleri gibi?
Tam olarak araştırmadığım için ne oldukları hakkında pek bilgim yok. Şogun'nun adamları çıkar, onlarla dövüşebilirler. Tabi, Hyo gibi bitik halde de çıkabilirler.

Ülkenin yonko tarafından fethedilmesini normal karşılıyorum. Sonuçta Luffy'e tek atanı, kral hakisi ile komutanları bile hareketsiz duruma sokan varlıklar.
Fakat madem bu kadar deli yürek var. Nasıl oldu da bu komutanları indiremediler? Umarım bu ülkenin işgalinde Kaido iki/üç komutan seviyesinde adam kaybetmiştir diyeceğim de boşa diyeceğim.

Ülkenin yonko tarafından fethedilmesini normal karşılıyorum. Sonuçta Luffy'e tek atanı, kral hakisi ile komutanları bile hareketsiz duruma sokan varlıklar.
Fakat madem bu kadar deli yürek var. Nasıl oldu da bu komutanları indiremediler? Umarım bu ülkenin işgalinde Kaido iki/üç komutan seviyesinde adam kaybetmiştir diyeceğim de boşa diyeceğim.
Kaido tek başına ele geçirmiyor. İçeriden Orochi yardım ediyor. Fukurokuju taraf değiştirmiş. Daha taraf değiştirenler vardır.

Abi bu sitede Zoro seri sonu amiral altı seviyede kalacak diyen, Ray Roger'ı çizemez diyen, kılıç ustalarında haki çıkmaz diyen, bu seri kılıç ustalarının serisi değil diyen, Zoro istediği yere haki basamaz bassa da hakisi hemen biter diyen insanlar var. Çeşit çeşit. Herkes her şeyi söyleyebiliyor yani takılmamak lazım çok. Pire için yorgan yakılmaz.

Not: Örnekleri güzel bağladım konuyla.
Seni normalde hiçbir zaman alıntılamadım kaç zamandan beri. Ama yaptığın iş pis bir fırsatçılıktan başka bir şey değil. Olaydan istifade edip bu olayla dediğin yorumlar arasında bağlantı kurman çok alçakca bir şey. Kimsenin tutupta bu seride sırf götünün yanında kılıç var diye Bobbin için sağ kol diyen Akainu'ya yakın güçte Luffy'den ,Dof'tan güçlüdür diyen insanlar var diye bir benzetme yapılmadı. Azıcık yazdığınız yorumlarda üslub olsun. Bu kadar da olmaz......

Zoro'nun iradesini herkesten üstun gören insanlarda var. Fazla şey etmemek lazim.:gamyon: Neyse ilerleyen bölümlerde sağ kol seviyesine yenildiği zaman iradeyi görürüm onda.:)
Simdilik Queen'in Bm'den neden kactigini ogrenmek lazim.:)
Zoronun iradesinin çalışması için et'den aşağı yememesi lazım.:D @Smoker banlamazsan sevinirim bu yorumu yazmak zorundaydım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık