Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 940 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi açıdan bakarsak Sanji ile dövüşü olası. :)
Benim de garibime gidiyordu ikisinin karşılaşması ama sonra hafıza kaybı yüzünden tam güç dövüşemez diye düşündüm ve queen'in güzleri kısaca tanıtılır sonra queen geri çekilir gibi bir senaryo vardı aklımda. Şahsen böyle olması daha iyi oldu hiçbir karakter harcanmamış olur böylelikle. Bakalım Sanji ile dövüşür mü bilmiyorum ama dövüşe kadar günümüzde aylar geçeceği kesin bence:D
Big Mom ile karşılaşmasını görmek güzel olurdu be Historia ama napalım artık.
Tabi biraz tuhaf ama iki karakter de rezil veya kötü durumda kalmamış oldu o yönden iyi oldu:D

Benim de garibime gidiyordu ikisinin karşılaşması ama sonra hafıza kaybı yüzünden tam güç dövüşemez diye düşündüm ve queen'in güzleri kısaca tanıtılır sonra queen geri çekilir gibi bir senaryo vardı aklımda. Şahsen böyle olması daha iyi oldu hiçbir karakter harcanmamış olur böylelikle. Bakalım Sanji ile dövüşür mü bilmiyorum ama dövüşe kadar günümüzde aylar geçeceği kesin bence:D

Tabi biraz tuhaf ama iki karakter de rezil veya kötü durumda kalmamış oldu o yönden iyi oldu:D
Bir şekilde diğer karakterleri de göstermeli Oda. Page One seviyesinin hakkını veriyorsa ve Sanji onu o kadar rahat yenmişse. X-Drake falan onu kesmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık