Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 940: İsyan Kıvılcımı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 83 48.0%
  • Orta

Kullanılan: 66 38.2%
  • Kötü

Kullanılan: 24 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    173
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger tayfası Buggy gibi değil.

Marineford Crocodile gibi. Mangaka hele ona torpil versin, Caribou da gelen amirale, Kaidoya, Big Mom'a atar yapsın, o zaman seversiniz
Roger'ın tayfası Buggy gibi demedim zaten. Onun o tayfadan bir tane Buggy gibi adam çıktı. Onu söylüyorum.

Ayrıca isterse atar değil, mezar yapsın onlara insan taciri, kitle katili adamdan bahsediyoruz. Nesini niye seveyim yahu?
Ben Kidd'i sevmiyorum vahşiliğinden dolayı Caribou da kimmiş?

Caribou bir önceki arc için C.C neyse aynı işlevi görecektir.Bence Tokonun yasunun kızı çıkması olayının Kamurosakinin hiyori olduğunun(zoroyu kandırmadığının) kesinleşmesi adına yazılmış bir hikaye olarak gördüm.Hapishane 5 bölüm olarak ayrılmış ise Big mom hangi taraftan girecek ? Girdiği zaman bir vesileyle hafızasını geri kazanır ve luffynin burada olduğunu öğrenirse asıl eğlence orada başlar .:D
Bence BB son taraftan girip yara yara pasta krizinde olduğu gibi çıldırıp Luffy'nin yanına kadar gider. En son iki şişkonun savaşını izleriz, yenen bütün yemeği kapar. Bu vesileyle mahkumlar ve Luffy alayı hapishaneden çıkarlar. Bm'ın her zaman bizim müttefiğimiz olacağını düşünmüşümdür, hafızası geri gelmezse, bence Ark sonuna kadar bize yardımcı olur. Seri boyunca bu haliyle decam etmez herhalde, en azından bu Ark büyük yardımı dokunacaktır.

Roger'ın tayfası Buggy gibi demedim zaten. Onun o tayfadan bir tane Buggy gibi adam çıktı. Onu söylüyorum.

Ayrıca isterse atar değil, mezar yapsın onlara insan taciri, kitle katili adamdan bahsediyoruz. Nesini niye seveyim yahu?
Ben Kidd'i sevmiyorum vahşiliğinden dolayı Caribou da kimmiş?
Bilmem kaç kalp toplamış adam cani olmuyor mu? :d

Caribou tayfa üyesidir. Luffy değiştirmiştir.

Bence BB son taraftan girip yara yara pasta krizinde olduğu gibi çıldırıp Luffy'nin yanına kadar gider. En son iki şişkonun savaşını izleriz, yenen bütün yemeği kapar. Bu vesileyle mahkumlar ve Luffy alayı hapishaneden çıkarlar. Bm'ın her zaman bizim müttefiğimiz olacağını düşünmüşümdür, hafızası geri gelmezse, bence Ark sonuna kadar bizime yardımcı olur. Seri boyunca bu haliyle decam etmez herhalde, en azından bu Ark büyük yardımı dokunacaktır.
Seninkinin işi bitti gibi.Üzerinde parti yaparlar artık arc sonu.Yada ejderhayı kesip yerler.Lanet Oda. :/

Seninkinin işi bitti gibi.Üzerinde parti yaparlar artık arc sonu.Yada ejderhayı kesip yerler.Lanet Oda. :/
Benimki öyle kesilip yenecek türden değil, kesip yemeye kalksan boğulursun, ki kesemezsin de zaten, çok belalı bir tür anlayacağın. Kaido çok pis şov yapacak, hala bu iddiamda kararlıyım. Reyiz tek başına alayına ayar verecek, Bm, Luffy, Kidd, Law vs. Topuna karşı "hah, iyi bir dövüşe şahit olacağa benziyoruz" deyip saldırırsa, şaşırma ;)

Bilmem kaç kalp toplamış adam cani olmuyor mu? :d

Caribou tayfa üyesidir. Luffy değiştirmiştir.
Topladığı kalpler (kimbilir nasıl) korsanlara ait bu bir.
O kalpleri o korsanları yakalamaya çalışan denizcilere teslim etti bu iki.
O kalpler daha sonra sahiplerine dönmüştür bu üç.
O kalplerin alınması sadece kalbin sahibini etkisiz hale getiriyor, bunun nesi canilik anlamadım?

Bence BB son taraftan girip yara yara pasta krizinde olduğu gibi çıldırıp Luffy'nin yanına kadar gider. En son iki şişkonun savaşını izleriz, yenen bütün yemeği kapar. Bu vesileyle mahkumlar ve Luffy alayı hapishaneden çıkarlar. Bm'ın her zaman bizim müttefiğimiz olacağını düşünmüşümdür, hafızası geri gelmezse, bence Ark sonuna kadar bize yardımcı olur. Seri boyunca bu haliyle decam etmez herhalde, en azından bu Ark büyük yardımı dokunacaktır.
Dövüşü kazanan mı? Ne dövüşü yahu? Ya Bigmom bir çarpacak Queen ne olduğunu şaşıracak ya da Queen, Bigmom'ı görünce kaçacak yani.

Topladığı kalpler (kimbilir nasıl) korsanlara ait bu bir.
O kalpleri o korsanları yakalamaya çalışan denizcilere teslim etti bu iki.
O kalpler daha sonra sahiplerine dönmüştür bu üç.
O kalplerin alınması sadece kalbin sahibini etkisiz hale getiriyor, bunun nesi canilik anlamadım?

Dövüşü kazanan mı? Ne dövüşü yahu? Ya Bigmom bir çarpacak Queen ne olduğunu şaşıracak ya da Queen, Bigmom'ı görünce kaçacak yani.
Queen Bm'yi de tanımaz, kim la bu şişko diye düşünürken ağzının ortasına sağlam bir tane geçirir BM.

Roger tayfası Buggy gibi değil.

Marineford Crocodile gibi. Mangaka hele ona torpil versin, Caribou da gelen amirale, Kaidoya, Big Mom'a atar yapsın, o zaman seversiniz
Sevmem. İsterse Bepoları kurtaran olsun yine sevmem. Ağzıyla kuş tutsun yine sevmem. Kaido'ya tek atsın yine sevmem. :artiz:

Onun ne atarı olacak Luffy'den korkuyor da Kaido karşısında tırsak titrek olur. :oleyo: Ayrıca tırsmış ki Luffy'e sığınıyor başka kaçış yolu göremiyor. :(

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık