Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 940: İsyan Kıvılcımı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 83 48.0%
  • Orta

Kullanılan: 66 38.2%
  • Kötü

Kullanılan: 24 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    173
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Işte orası da bizim tayfanın ahlaksızlığı..
Ama uzayacağını da sanmıyorum. Sonuçta bu adamın 13 yıllık hedefine yardımcı olmuş kişiler. Dressrosa ve Zou Law'ın yönlendirmesiyle gidilmiş yerler. Yaşananlarda Luffy yine bağlayıcılığını konuşturacaktır ve durumu düzeltecektir. Luffy - Law bağı kopmayacaktır.

Bizimkilerin tahmini toplayacakları adam sayısı ne kadardı? 900 falan mıydı? Luffy tek başına 9000 falan toplayacak :D Luffy>Tayfa

Luffy pervasız önce atılıp Law'ın engellediği bir sahne olabilirdi. Bu benim tayfam bırak ben konuşayım gibisinden.

Zoro olsaydı, Law basıp gittikten sonra Law ile gitmiyorsa arka da kaldığı zaman Law'a destek çıkacak 1-2 cümle kurardı.

Şahsen Usopp'un ben olsam öterdim demesi yerine Law'a hak verilmesini isterdim.

Yani tabi bunlar bu işin bencesi. :D
Ussop veya nami’de ötmezdi bence.
Sanji skypia’da nami’yi kurtarmaya giderken ussop kusura bakma ama nami’yi kurtarmak için seni bile feda ederim gibisinden şeyler söylüyordu ama bi baktık ki sanji ussop’u kurtarıp enel’in saldırısına kafa attı. Yani karakterler iş ciddiye binince gerçek ruhları ortaya çıkabiliyor. Sözlere fazla takılmamak gerekiyor. Ben şahsen bizim tayfadan birisinin asla luffy’yi dayak yese bile satacağını düşünemiyorum:D sonuçta nice badireler ve dayaklar yediler hepsi ve bunu tayfa için yaptılar.

Roger ile ilgili bir şey gelecekti. Fake miymiş?
Nami kezbanının sahneleri dışında güzel bir bölümdü.

Sanji skypia’da nami’yi kurtarmaya giderken ussop kusura bakma ama nami’yi kurtarmak için seni bile feda ederim gibisinden şeyler söylüyordu ama bi baktık ki sanji ussop’u kurtarıp enel’in saldırısına kafa attı. Yani karakterler iş ciddiye binince gerçek ruhları ortaya çıkabiliyor. Sözlere fazla takılmamak gerekiyor. Ben şahsen bizim tayfadan birisinin asla luffy’yi dayak yese bile satacağını düşünemiyorum:D sonuçta nice badireler ve dayaklar yediler hepsi ve bunu tayfa için yaptılar.
Ötmezlerdi belki ama o şekilde konuşmaları hoş değil.

Daha ne kadar ciddiye binmesini bekleyecekler acaba? Asıl gerçeği Kaido karşılarına çıktığında mı fark edecekler. Ya da ciddiyet için bir ölüm mü bekliyorlar.

Rüzgar somuttur sonuçta. Slash de keskin rüzgar saldırısıdır. Bu saldırıya aduket muamelesi yapmanın manası yok. :/
Ateş, elektrik de somut ona bakacak olursak. Konu elementsel bir şeye haki eklenip eklenememesi. Hyonun bahsettiği teknik belki de ateşi kesmeye yarıyor. E kılıç ustaları da havayı kesiyor. Havayı kesmek için haki gerekmediğine göre pek ala ateşi kesmek için de haki gerekmeyebilir aslında. Bakalım göreceğiz.

Katılıyorum. Adamsın

5000 kişi de Luffy toplamıyor. Chopper-sama ve Hyogo sayesinde.
Elbette öyle. Fakat işte her zaman bahsedilen Luffy'nin insanları etkileme gücü burada devreye giriyor. Büyük savaşta Kaido çöplerini tutacak büyük bir askeri birlik olarak düşünebiliriz. Bu sayede bizimkiler de Kaido ve üst seviye adamlarına karşı daha rahat savaşacaktır. Ki olası bir BM ve tayfası yardımını falan hesaba katmıyorum bile.

Ateş, elektrik de somut ona bakacak olursak. Konu elementsel bir şeye haki eklenip eklenememesi. Hyonun bahsettiği teknik belki de ateşi kesmeye yarıyor. E kılıç ustaları da havayı kesiyor. Havayı kesmek için haki gerekmediğine göre pek ala ateşi kesmek için de haki gerekmeyebilir aslında. Bakalım göreceğiz.
Hyo'nun bahsettiği teknik ateşi kesmeye yarıyor mu bilmiyorum yalnız slash'e haki eklemek öyle bir şey değil işte. Olsaydı Zoro zaten ateşi keserdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık