Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 940: İsyan Kıvılcımı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 83 48.0%
  • Orta

Kullanılan: 66 38.2%
  • Kötü

Kullanılan: 24 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    173
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bellamy de beter kişiliğe sahipti hatırlatırım ..
Bu yüzden tayfaya ancak uzak bir müttefik oldu. Geçmişinden utandı, yaptıkları için inzivaya çekildi. Caribou'da bu özellik varsa bir şey diyemeyecem, ancak ben zannetmiyorum. Meyvesi ile karakteri birebir uyuşan biri. Kolay kolay değişmez.

Güzel bölümdü. Sonraki bölüm act 2 biter. Büyük ihtimal bir çok kişiyi göstereceği bölüm olur. Şu anlık 3 büyük olay var. Hapishane, cenaze ve başkentteki tutsak kişiler. Bu arada Yasu ve Orochi'nin görünüşleri çok benzer. Bir yakınlıkları var mı acaba? Komurasaki halinde rol yapsa bile o zaman bile iyi birisiymiş Hiyori, büyük ihtimal şimdi de kandırmaya çalışmıyordur Zoro'yu.

Queen'nin tepkileri hala çok ilginç geliyor. Luffy'nin gelişmesini istiyor sanki.
Yasu sağlam ayakkabı değil.
Tüm mesajları okumadım. Yazan oldu bu bilmem ama 2-3 bölüm önce Yasu-Orochi benzerliği benim de dikkatimi çekmişti. Bu Yasu, bence Orochi. Neden derseniz ? Orochi tarafının dağıtılan isyan kağıtlarından nasıl haberi oldu ? Kimsenin bilmediği ve anlam veremediği bi'şey bu.

Orochi tam bir psikopat. Tahta geçtikten sonra kehanetin korkusuyla direkt ikinci bir kişilik oluşturdu kendine. Halkın arasına karışıp sağa sola yardım ederek herkesin güvenini kazandı ve kimsenin kendinden şüphe duymamasını sağladı. Böylelikle istediği her meclise sorgusuz sualsiz girebiyor istediği her bilgiye ilk elden, arada herhangi bir aracı olmadan direkt olarak ulaşabiliyor. Hasta bir herif.

Güzel bir bölümdü. Haki => Ryuo ise, Ryuma isminin haki ile bir bağlantısı olabilir belki. Güçlü haki kullanıcısı gibi :hmm:

Tüm mesajları okumadım. Yazan oldu bu bilmem ama 2-3 bölüm önce Yasu-Orochi benzerliği benim de dikkatimi çekmişti. Bu Yasu, bence Orochi. Neden derseniz ? Orochi tarafının dağıtılan isyan kağıtlarından nasıl haberi oldu ? Kimsenin bilmediği ve anlam veremediği bi'şey bu.

Orochi tam bir psikopat. Tahta geçtikten sonra kehanetin korkusuyla direkt ikinci bir kişilik oluşturdu kendine. Halkın arasına karışıp sağa sola yardım ederek herkesin güvenini kazandı ve kimsenin kendinden şüphe duymamasını sağladı. Böylelikle istediği her meclise sorgusuz sualsiz girebiyor istediği her bilgiye ilk elden, arada herhangi bir aracı olmadan direkt olarak ulaşabiliyor. Hasta bir herif.
Ben 8 kafa ayrı dünya hesabı diyerek Orochi Yasu dedim. Hatta olur da Painin 6 bedeni gibi Orochinin 8 bedeni olabilir diye düşündüm meyve özelliği ile

Benim de dikkatimi çekti bence net kardeşler ikisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık