Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 939 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kamazo'dan tek yiyen adam mı Kaido'yu indirecek? :) Millet karı kız peşinde koşarken, Wano'yu turlarken, ortalama rakiplerden tek yerken, sonrasında yine karı kız işlerine devam ederken bu adam önce Kaido karşısına çıkıp tek yiyor, sonrasında hala nasıl Kaido'yu indiririmin derdine girip power up üzerine çalışıyor. Ve sonra bu karakter aynı işi yapacak? :D

Valla canım istediğin kadar çamur at. Luffy her dövüşü bileğinin hakkıyla almıştır. Tabi baktınız sizin Zoro, Luffy'nin seviyesine çıkamayıp Kamazo gibilerden tek yiyor, bari Luffy'yi düşürelim aşağıya diye düşündünüz ama atı alan Üsküdar'ı geçti. Ve bu fark gittikçe açılıyor. :D

Allah Allah. Luffy, Big Mom'ı indirir dediysem tamam diyeceğim yav. Bırak Big Mom'ı, biz Kata dövüşü bile olmaz dedik...

Neyse Luffy yakamaz zaten. Luffy kim ki... Oda boşuna bu adamı geliştirmekle uğraşıyor.:)
Zoro tek yemedi, açlıktan bayıldı. Adamın midesine ses efekti koymuş bayılmadan önce. Bari şunu kabul edin. Aynı efekt kawamtsu hyoriye yemek verirken de var spoiler de. Ve adam açlıktan dem vuruyor o sahnede.

Kamazo'dan tek yiyen adam mı Kaido'yu indirecek? :) Millet karı kız peşinde koşarken, Wano'yu turlarken, ortalama rakiplerden tek yerken, sonrasında yine karı kız işlerine devam ederken bu adam önce Kaido karşısına çıkıp tek yiyor, sonrasında hala nasıl Kaido'yu indiririmin derdine girip power up üzerine çalışıyor. Ve sonra bu karakter aynı işi yapacak? :D

Valla canım istediğin kadar çamur at. Luffy her dövüşü bileğinin hakkıyla almıştır. Tabi baktınız sizin Zoro, Luffy'nin seviyesine çıkamayıp Kamazo gibilerden tek yiyor, bari Luffy'yi düşürelim aşağıya diye düşündünüz ama atı alan Üsküdar'ı geçti. Ve bu fark gittikçe açılıyor. :D
Zoro da p.up peşinde :D Zoro tek falan yemedi tek attı sende biliyorsun hahaha :D

Luffy'e çamur atmıyorum yahu ama sen öyle deyince gerçekleri söyleyeyim dedim, hani finali yaparsın ama oraya kadar nasıl geldiğin de önemli kanka :D Hem sen yine de sürprizlere açık ol :flaugh:

Evet tam güçlerinide göstermemişlerdi. Gösterseler alırlardı heralde.
Jack kimyasal attı. Öyle düştü Zou. Minkler baya sağlam. Wanonun yanında Minkler var. Wano + Mink oluşumunu arkasına alan Luffy. Arc sonu Luffy sağlam müttefik sahibi olacak. Kendine yonko derse kimse garip karşılamaz yani bu sefer.

Zoro tek yemedi, açlıktan bayıldı. Adamın midesine ses efekti koymuş bayılmadan önce. Bari şunu kabul edin. Aynı efekt kawamtsu hyoriye yemek verirken de var spoiler de. Ve adam açlıktan dem vuruyor o sahnede.
Haha o darbenin hiç etkisi yok demek. :D Bundan sonra dua edelim de Zoro her dövüşe karnı tok girsin. Yoksa Allah korusun önüne gelenden tek yer. :)

Zoro da p.up peşinde :D Zoro tek falan yemedi tek attı sende biliyorsun hahaha :D

Luffy'e çamur atmıyorum yahu ama sen öyle deyince gerçekleri söyleyeyim dedim, hani finali yaparsın ama oraya kadar nasıl geldiğin de önemli kanka :D Hem sen yine de sürprizlere açık ol :flaugh:
Heee Wano'yu gezmelerle, karı kız işleri ile oluyordu power uplar. :) Luffy aldı başını gitmek üzere ama Zoro gezmelerle aynı seviyeye geliyor.:D Valla şu power upları Zoro alsaydı buralar yıkılırdı. Ama işte bizim beklediğimiz şeyler zaten.

Valla canım senin gerçekler beni bağlamıyor. Beni mangadaki gerçekler bağlıyor. Luffy çatır çutur vuruyor. Hem de bir sürü handikap almasına rağmen. :) Tabi onları görmeyip sadece rakibe odaklanmak da neyin amacı sen daha iyi bilirsin.:D

Heee Wano'yu gezmelerle, karı kız işleri ile oluyordu power uplar. :) Luffy aldı başını gitmek üzere ama Zoro gezmelerle aynı seviyeye geliyor.:D Valla şu power upları Zoro alsaydı buralar yıkılırdı. Ama işte bizim beklediğimiz şeyler zaten.

Valla canım senin gerçekler beni bağlamıyor. Beni mangadaki gerçekler bağlıyor. Luffy çatır çutur vuruyor. Hem de bir sürü handikap almasına rağmen. :) Tabi onları görmeyip sadece rakibe odaklanmak da neyin amacı sen daha iyi bilirsin.:D
Zoro kendini bir göstersin p.upları hazır onun. İki fb de ona çeker sonra tamam zaten. Mihawk buna sadece b.haki anlatmamıştır kesin diğerlerini de anlattı :D Önemli olan içinde ki güç ve potansiyel o da Maşallah adamdan fışkırıyor :D

Luffy vuruyor canım hakkını yemem. Her zaman derim Bizim ikilinin iradeleri çok iyi. Ama şu da bir gerçek ki yardım almadan 0 dan indirmedi kimseyi son dönemde. Bir Kata'ya tek girdi onda da olanlar malum. Ama Luffy tabi ki de başa çıktı aslan gibi. Sen benim demek istediğimi anlamıyorsun. Hani nasıl bir arc ise finali Luffy ve Kaido yapacak dedin ya bende final kadar oraya nasıl geldiği de önemli diyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık